انواع کفپوش پی وی سی ارزان قیمت

انواع کفپوش پی وی سی ارزان قیمت را باید از نمایندگی‌های رسمی تقاضا نمود که بی واسطه و مستقیم در سراسر کشور فعالیت دارند. این مراکز برندهای مختلف ایرانی و خارجی را به مشتریان خود پیشنهاد می دهند.

اگر قصد دارید فضایی که در آن زندگی و یا کار می کنید مطابق با سلیقه تان باشد باید بخشهای مختلف آن را با دقت بالا دیزاین کرده تا آنطور که باید و شاید از آن بهره گیرید. یکی از مهمترین نیاز ها برای یک محیط استفاده از بهترین پوشش برای کف است. با توجه به آنچه که یک محیط به شدت در دید بوده و مسلما تردد زیادی روی آن می شود، باید از متریال ای مقاوم و شکیل بهره گیرند. لذا امروزه از انواع متریال های موجود در بازار، بهترین ها با در نظر گرفتن موضوعاتی مانند نوع استفاده محیط و رنگبندی آن تهیه گردد.

کفپوش ها را می‌توان از جمله تولیداتی دانست که در سال های اخیر به کمک افراد آمده تا محیط خود را آن طور که باید و شاید دیزاین کنند. این تولیدات از مواد اولیه بسیار مقاوم و با ظاهری بسیار زیبا تولید شده آنطور که باید و شاید برای رفع نیاز افراد به کار گرفته شوند.

انواع کفپوش پی وی سی

کفپوش pvc یا لمینت، کدام بهتر است؟

دو نوع کفپوش با کیفیت و مناسب که در حال حاضر تولید و در بازار عرضه شده، کفپوش پی وی سی و لمینت است. ساختار این دو کفپوش از مواد اولیه پتروشیمی بوده که در مقایسه با دیگر انواع کفپوش ها مقاومت بیشتری دارند. لذا می توان در سال های اخیر محبوبیت این دو نوع کفپوش را به خوبی دید.

در این مقاله به مقایسه کفپوش پی وی سی و پرداخته با انتخاب آنها برای خریداران راحت تر شود.

  • قیمت کفپوش پی وی سی در مقایسه با لمینت افغانستان است.
  • ضخامت کفپوش لمینت از کفپوش پی وی سی بیشتر بوده و برای نصب آن نیاز به فوم سایلنت است.
  • کفپوش پی وی سی به دلیل ضخامت کم بر روی سطوحی مانند سرامیک و سنگ نیز نصب میشود و نیازی به کندن متریال قبلی نیست.
  • کفپوش لمینت در مقایسه با کفپوش پی وی سی طول عمر بیشتری داشته و آن را می توان به عنوان یک متریال اصلی به کار برد.
  • کفپوش pvc در انواع رولی و تایلی تولید شده انتخاب آن را برای خریداران راحت‌تر خواهد کرد.

انواع کفپوش پی وی سی

مرکز پخش انواع کفپوش پی وی سی

با توجه به تقاضای که برای انواع کفپوش پی وی سی در بازار ایران دیده می شود مراکز عرضه کننده خود را موظف کرده تا بهترین نوع آنها را از برندهای معتبر ارائه دهند. این کفپوش ها مقرون به صرفه بوده و می توان با صرف هزینه کم آن را در محیط های مسکونی، تجاری و اداری به کار برد. به همین دلیل در رنگ بندی های مختلف تولید شده و این مسئله قدرت خرید را برای خریداران بیشتر کرده است. در حال حاضر طیف رنگ های روشن و تیره انواع کفپوش پی وی سی از نوع رولی و تایلی در دسترس بوده و هرکس بر اساس سلیقه به انتظار خود آنها را انتخاب می کند.

بازرگانی دانیال دیزاین نمایندگی رسمی انواع کفپوش پی وی سی بوده محصولات خود را با مناسب ترین قیمت در سراسر کشور عرضه نموده و مشاوره تخصصی در خصوص انتخاب بهترین ها به مشتریان خود می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما