فروش اینترنتی کفپوش پی وی سی تایلی

کفپوش پی وی سی تایلی با ابعاد 15*90 سانت تولید شده که پس از نصب زیبایی مطلوبی دارد. این کفپوش ها را می توان از سایت های اینترنتی و با قیمت مناسب سفارش خرید داد.

در بازار انواع مختلفی از فرش 12 متری حوض نقره و کفپوش ها موجود بوده که می توان براساس نیاز خود بهترین مدل را انتخاب نموده و از مزایایی که در این کفپوش ها موجود بوده نهایت استفاده را برد. اما اینکه کدام کفپوش انتخاب شود، مسئله ای مهم و قابل تامل است. چرا که باید برای این منظور موضوعات مختلف را مد نظر قرار داد.

کفپوش پی وی سی تایلی

شاخصه های انتخاب یک کفپوش

مسلما هر خریدار و مصرف کننده ای براساس انتظار و نیاز خود اقدام به انتخاب فرش 12 متری دست دوم و خرید کفپوش می کند.

به همین دلیل فاکتورهایی را مد نظر قرار داده که براساس آنها سفارش بهتری دهد.

در اینجا به برخی از شاخصه های انتخاب کفپوش می پردازیم:

  • طول عمر بالا داشته باشد
  • زیبایی ظاهری آن مورد تایید باشد
  • آن طور که باید و شاید قابل نظافت و شستشو باشد
  • انعطاف پذیری مطلوب و قابلیت نصب آسان
  • منطبق بر استانداردهای مورد انتظار باشد

از جمله بهترین کفپوش های مدرن که امروزه تفاضای زیادی در بازار داشته، کفپوش پی وی سی و لمینت است. به این ترتیب هر کس براساس انتظار خود آنها را تهیه و مورد استفاده قرار می دهند.

کفپوش پی وی سی تایلی

تفاوت های کفپوش پی وی سی با لمینت

اغلب مصرف کننده ها کفپوش پی وی سی و لمینت را یکی دانسته و بر این باورند که این دو یک محصول است. چرا که از نظر ظاهری و مواد اولیه شباهت زیادی داشته و انتخاب آنها نیاز به کسب اطلاعات کافی در مورد آنهاست.

از مهمترین تفاوت هایی که کفپوش پی وی سی با لمینت داشته عبارتند از:

  • ضخامت کفپوش پی وی سی کمتر از لمینت است
  • دوام کفپوش پی وی سی کمتر از لمینت می باشند
  • نصب و اجرای کفپوش پی وی سی راحت تر است
  • هزینه خرید و نصب کفپوش پی وی سی مناسب تر خواهد بود
  • کفپوش پی وی سی را می توان بر روی سطوح صاف نصب کرد

کفپوش پی وی سی تایلی

جدیدترین مدل های کفپوش پی وی سی تایلی

کفپوش پی وی سی تایلی محصولی ست که به صورت تخصصی تولید شده و به راحتی در فضاهای مختلف نصب می گردد. این کفپوش را می توان برای محیط هایی با تردد بالا و تردد کم مورد استفاده قرار داده و از مزایای آن بهره گرفت.

در ایران مدل های جدید کفپوش پی وی سی توسط تولید کننده های داخلی ساخته شده و در بازار عرضه می شود. رنگ و طرح این کفپوش ها به گونه ای ست که می توان برای فضاهای مختلف از آنها بهره گرفته و مزایایی که در آنها وجود داشته را مورد استفاده قرار داد.

کفپوش پی وی سی تایلی

سایت فروش کفپوش pvc

دسترسی به مراکز فروش از طریق سایت های اینترنتی می تواند به خرید کفپوش pvc کمک قابل توجهی کند. چرا که هزینه ها کاهش یافته و می توان انواع کفپوش pvc را مورد مقایسه قرار داد. در این میان شرکت هایی که در تولید و عرضه این کفپوش ها به صورت تخصصی تر فعالیت داشته و محصولی باکیفیت تر ارائه می دهند، از نظر مشتریان گزینه های بهتر خواهند بود.

مجموعه دانیال انواع کفپوش پی وی سی و لمینت را از برندهای خوب ایرانی و خارجی عرضه نموده و خریداران می توانند نیاز خود را به ما اعلام دارند. ما متعهدیم سفارش تان را در سریع ترین زمان ممکن تحویل تان دهیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما