موکت دانیال
خانه / کفپوش / کفپوش گرانولی / فروش کفپوش گرانولی پازلی

فروش کفپوش گرانولی پازلی

کفپوش گرانولی پازلی با هدف جلوگیری از ضربه به اشخاص تولید شده و معمولا از مواد اولیه باکیفیت تولید می شود. فروش این کفپوش ها به دلیل تقاضای زیاد، در شهرهای مختلف توسط تولید کننده و مراکز بازرگانی دنبال صورت می گیرد.

محیط های زیادی امروزه با هدف بازی و ورزش مد نظر قرار می گیرد. با توجه به سبک زندگی شهری و تحرک کم، مسلما چنین جاهایی از بازدهی بسیار خوب برای افراد در سنین مختلف برخوردار است. اما یکی از مهمترین موضوعات در خصوص این مکانها، ایمنی بوده که باید با بهره گیری از بهترین لوازم این مسئله فراهم شود.

کفپوش های گرانولی و لاستیکی از جمله مهمترین محصولات بوده که در خصوص افزایش ایمنی فضاهای ورزشی و بازی تولید شده اند. این محصولات با ضخامت های مختلف تهیه شده تا براساس نوع فعالیت خریداری و بکار گرفته شوند.

کفپوش گرانولی پازلی
کفپوش گرانولی پازلی

کاربرد کفپوش گرانولی

کفپوش گرانولی انتخابی بسیار خوب برای فضاهای بازی و ورزشی است. دوام و عمر طولانی از مهمترین ویژگی ها در این کفپوش بوده که آن را مدیون بهره گیری از مواد اولیه خوب و درجه یک می باشد. بعلاوه به دلیل خاصیت ارتجایی بخش زیادی از ضربه ها را گرفته و ایمنی را افزایش چشمگیری می دهد.

در حال حاضر انواع کفپوش گرانولی برای محیط ها و مکان های زیر بکار گرفته می شوند:

  • پیاده رو
  • مهد کودک ها
  • پارک ها
  • باشگاه های بدنسازی
  • حیاط مدارس
  • سالن های ورزشی

از آنجا که کفپوش گرانولی در ضخامت های مختلف ۲۰، ۲۵ و ۳۰ میلیمتر تولید شده، باید نوع استفاده آنها قبل از انتخاب مد نظر قرار گیرد. در این صورت می توان هم در هزینه ها صرفه جویی کرده و هم کفپوشی با طول عمر بیشتر تهیه نمود.

کفپوش گرانولی پازلی با رنگ بندی مختلف

ایده ای که برای بکار گیری بهتر کفپوش گرانولی مد نظر قرار گرفته، تولید آنها به صورت پازلی است. به طوری که هر تایل کفپوش گرانولی در ابعادی مشخص ساخته شده و با قرار دادن آنها در کنار یکدیگر محیطی یک دست و زیبا را می توان فراهم کرد. معمولا تایل های کفپوش گرانولی در از ابعاد ۵۰*۵۰ تا ۱۰۰*۱۰۰ سانتی متر تولید شده تا براساس محیط مد نظر انتخاب و بکار گرفته شوند.

تنوع رنگبندی کفپوش گرانولی از موضوعاتی ست که در انتخاب و خرید این تولیدات نقش مهمی دارد. به طور مثال می توان برای حیاط یک مهد کودک از رنگهای شاد مانند زرد، قرمز و سبز بهره گرفته تا کودکان احساس بهتری نسبت به محیط داشته باشند.

فروش کفپوش گرانولی
کفپوش گرانولی پازلی

فروش انواع کفپوش گرانولی

اما اینکه چه نوع کفپوش گرانولی می تواند برای ما مناسب باشد، بسیار مهم است. به همین دلیل کسب اطلاعات کافی در خصوص این کفپوش ها موضوعی مهم بوده و همواره خریداران به این مسئله دقت نظر دارند.

بازرگانی دانیال در خصوص تهیه انواع کفپوش گرانولی به مشتریان خود مشاوره ای تخصصی ارائه داده و این مسئله سبب شده متقاضی نیاز خود را بهتر برطرف کند. بخصوص در مورد کیفیت و مرغوبیت کفپوش گرانولی که باید با دقت بیشتری به آن پرداخت شود. لذا خریداران می توانند نوع نیاز خود را با کارشناسان این مجموعه در میان گذاره و از آنها مشاوره ای تخصصی دریافت کنند.

 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش: 0912 067 7054
 شبکه اجتماعی
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: www.danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

تولید کننده کفپوش گرانول ارزان

کفپوش گرانول ارزان بیشتر از تولیداتی ایرانی انتخاب می شود. این محصولات که توسط تولید …

تماس بگیرید