فروش کفپوش گرانولی پازلی

کفپوش گرانولی پازلی با هدف جلوگیری از ضربه به اشخاص تولید شده و معمولا از مواد اولیه باکیفیت تولید می شود. فروش این فرش 12 متری قیطران و کفپوش ها به دلیل تقاضای زیاد، در شهرهای مختلف توسط تولید کننده و مراکز بازرگانی دنبال صورت می گیرد.

محیط های زیادی امروزه با هدف بازی و ورزش مد نظر قرار می گیرد. با توجه به سبک زندگی شهری و تحرک کم، مسلما چنین جاهایی از بازدهی بسیار خوب برای افراد در سنین مختلف برخوردار است. اما یکی از مهمترین موضوعات در خصوص این مکانها، ایمنی بوده که باید با بهره گیری از بهترین لوازم این مسئله فراهم شود.

کفپوش های گرانولی و لاستیکی از جمله مهمترین محصولات بوده که در خصوص افزایش ایمنی فضاهای ورزشی و بازی تولید شده اند. این محصولات با ضخامت های مختلف تهیه شده تا براساس نوع فعالیت خریداری و بکار گرفته شوند.

کاربرد کفپوش گرانولی

کفپوش گرانولی انتخابی بسیار خوب برای فضاهای بازی و ورزشی است. دوام و عمر طولانی از مهمترین ویژگی ها در این کفپوش بوده که آن را مدیون بهره گیری از مواد اولیه خوب و درجه یک می باشد. بعلاوه به دلیل خاصیت ارتجایی بخش زیادی از ضربه ها را گرفته و ایمنی را افزایش چشمگیری می دهد.

در حال حاضر انواع کفپوش گرانولی برای محیط ها و مکان های زیر بکار گرفته می شوند:

  • پیاده رو
  • مهد کودک ها
  • پارک ها
  • باشگاه های بدنسازی
  • حیاط مدارس
  • سالن های ورزشی

از آنجا که کفپوش گرانولی در ضخامت های مختلف 20، 25 و 30 میلیمتر تولید شده، باید نوع استفاده آنها قبل از انتخاب مد نظر قرار گیرد. در این صورت می توان هم در هزینه ها صرفه جویی کرده و هم کفپوشی با طول عمر بیشتر تهیه نمود.

کاربرد کفپوش گرانولی

کفپوش گرانولی پازلی با رنگ بندی مختلف

ایده ای که برای بکار گیری بهتر کفپوش گرانولی مد نظر قرار گرفته، تولید آنها به صورت پازلی است.

به طوری که هر تایل کفپوش گرانولی در ابعادی مشخص ساخته شده و با قرار دادن آنها در کنار یکدیگر محیطی یک دست و زیبا را می توان فراهم کرد.

معمولا تایل های کفپوش گرانولی در از ابعاد 50*50 تا 100*100 سانتی متر تولید شده تا براساس محیط مد نظر انتخاب و بکار گرفته شوند.

تنوع رنگبندی کفپوش گرانولی از موضوعاتی ست که در انتخاب و خرید این تولیدات فرش 1200 شانه بهشتی تبریز نقش مهمی دارد. به طور مثال می توان برای حیاط یک مهد کودک از رنگهای شاد مانند زرد، قرمز و سبز بهره گرفته تا کودکان احساس بهتری نسبت به محیط داشته باشند.

کفپوش گرانولی پازلی با رنگ بندی مختلف

فروش انواع کفپوش گرانولی

اما اینکه چه نوع کفپوش گرانولی می تواند برای ما مناسب باشد، بسیار مهم است. به همین دلیل کسب اطلاعات کافی در خصوص این کفپوش ها موضوعی مهم بوده و همواره خریداران به این مسئله دقت نظر دارند.

بازرگانی دانیال در خصوص تهیه انواع کفپوش گرانولی به مشتریان خود مشاوره ای تخصصی ارائه داده و این مسئله سبب شده متقاضی نیاز خود را بهتر برطرف کند. بخصوص در مورد کیفیت و مرغوبیت کفپوش گرانولی که باید با دقت بیشتری به آن پرداخت شود. لذا خریداران می توانند نوع نیاز خود را با کارشناسان این مجموعه در میان گذاره و از آنها مشاوره ای تخصصی دریافت کنند.

کف

کارخانه تولید کننده کفپوش گرانولی پازلی

تولید کفپوش گرانولی پازلی با توجه به اینکه یک کار تخصصی و حرفه ای بوده، در برخی از کارخانه ها با بهره گیری از تجهیزات مخصوص انجام می شود. با توجه به اینکه کفپوش های پازلی با یکدیگر قفل شده و امکان حرکت نداشته، در فضاهای ورزشی باشگاهی مورد استفاده بوده و بسیار کاربردی هستند. این کفپوش ها با بهره گیری از مواد اولیه درجه یک و چسب مخصوص تولید شده که مسلما دچار ریزش نشده و طول عمر زیادی دارند. به همین دلیل از کفپوش پازلی شده می توان با اطمینان خاطر بهره گرفته و مزایای موجود در آنها نیز برای خریدارن به خوبی محرز است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما