قیمت انواع کفپوش لمینت ضد آب

کفپوش لمینت ضد آب معمولا از چهار لایه تشکیل می شود که در مقایسه با پارکت ها مقاومت بیشتری دارد. مقایسه قیمت و کیفیت این فرش 12 متری قیطران و کفپوش ها نشان دهنده ی مقرون به صرفه بودن آنهاست.

وقتی برای خرید کفپوش اقدام می شود، با محصولات مختلف رو به رو خواهیم بوده که از جهات مختلف مانند کیفیت، طول عمر و مقاومت بسیار متفاوت هستند. به این ترتیب شرایط انتخاب برای مصرف کننده ها فراهم بوده و می توانند براساس انتظار خود این تولیدات را تهیه و بکار گیرند.

بهره گیری از مواد اولیه مقاوم تر و بهتر از مهمترین موضوعاتی ست که امروزه در خصوص تولید کفپوش اهمیت دارد. لذا شرکت هایی که این محصولات را به بازار عرضه می دارند، به کیفیت اهمیت داده و بهترین ها را به بازار عرضه می کنند.

کفپوش لمینت ضد آب

تفاوت کفپوش پارکت و کفپوش لمینت

در خصوص تولید فرش 1200 شانه بهشتی تبریز و پارکت فرآیند پیچیده ای به کار نمی رود و تنها اقدامی که روی آن صورت می گیرد تبدیل الوار به پارکت هایی با ابعاد مشخص و منظم است. پارکت در بین کفپوش ها، کفپوش لوکس و گران قیمتی محسوب می شود. این پارکت ها حس طبیعت و گرما را به فضا منتقل میکنند و برای دکوراسیون هایی که میخواهند خانه را تاریخی جلوه دهند مناسب است.

برخلاف پارکت ها کفپوش های لمینت از یک فرآیند تخصصی بهره مند است که چهار لایه ی اصلی آن بر روی هم قرار گرفته و کفپوش بسیار مقاوم با طول عمر بالا تولید می شود. لذا در چند سال اخیر نوع لمینت توانسته از سوی مصرف کننده ها بیشتر مورد تقاضا قرار گیرد.

تولید کفپوش لمینت ضد آب

یکی از مهمترین مزیت هایی که تا به حال برای کفپوش لمینت مشخص شده و افراد مختلف آن را مهم می دانند، ضد آب بودن است. به همین دلیل امروزه از مواد اولیه باکیفیت در خصوص مقاومت و ضد آب شدن کفپوش ها بهره گرفته شده و مزیت های مختلف در آنها رعایت می شود.

شرکت های تولید کننده کفپوش لمینت ضد آب پس از اطمینان از کیفیت محصولات خود، آنها را در بازار عرضه نموده و از نظر مقاومت آنها را تضمین می کنند. لذا در سالهای اخیر برندهایی در دسترس بوده که مزایای کافی را در خود داشته و مصرف کننده ها آنها را می پسندند.

از کفپوش لمینت می توان در مکان های زیر بهره گرفت:

  • کف آشپزخانه
  • کف سالن پذیرایی
  • پله ها
  • راهرو ها
  • محیط های اداری
  • هتل ها
  • ورودی ساختمان ها

کفپوش لمینت ضد آب

قیمت باکیفیت ترین کفپوش لمینت

مسلما قیمت مسئله ایی ست که همیشه برای خریداران مورد توجه است. به این ترتیب معمولا کفپوش هایی بیشتر محبوب بوده که کیفیت و قیمت آنها مطابقت داشته باشد. چرا که محصولات بی کیفیت ارزان قیمت نمی توانند با نیاز مصرف کننده سازگار بوده و مسلما طول عمر مطلوبی ندارند.

به منظور اطلاع از مزیت های کفپوش لمینت برندهای مختلف و نیز قیمت آنها می توانید با کارشناسان ما در بازرگانی دانیال ارتباط حاصل کنید. چرا که هدف ما عرضه محصولات باکیفیت و در عین حال قیمت مناسب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما