قیمت روز کفپوش لمینت ایرانی

کفپوش لمینت ایرانی با استانداردهای جهانی تولید و مقاومت بسیار خوب در برابر فشار و رطوبت دارد. به دلیل پایین بودن قیمت فرش 12 متری قیطران می توان شاهد افزایش محبوبیت آنها در مقایسه با برندهای وارداتی بود.

در سالهای اخیر نام کفپوش لمینت زیاد شنیده می شود.

چرا که این یک محصول مدرن و جدید بوده که با هدف استفاده در فضاهای مختلف مسکونی، اداری و تجاری تولید شده است.

لذا برای بسیاری از مصرف کننده ها شناخت بهتر این کفپوش ها اهمیت یافته و سعی در کسب اطلاعات کافی از این محصول را دارند. به همین دلیل در این مقاله به بررسی کفپوش لمینت می پردازیم تا اطلاعات کافی از مزایای این محصول و نحوه خرید آن در اختیارتان قرار دهیم.

کفپوش لمینت ایرانی

آشنایی بیشتر با کفپوش لمینت

فرش 1200 شانه بهشتی تبریز در نگاه اول شباهت بسیار زیاد به پارکت های چوبی دارد. در واقع این نوع کفپوش بر گرفته از پارکت ها بوده و از این رو تولید کننده ها تلاش کرده تا شباهت زیادی بین این دو محصول ایجاد کنند.

اما وجه تمایز کفپوش لمینت در متریال و مواد اولیه آن می باشد. چرا که از مواد اولیه شیمیایی تولید شده و در ساختار آن چوب طبیعی بکار نرفته است. از همین رو می توان مزایای بیشتری را برای کفپوش لمینت دید که تاثیر زیادی در محبوبیت آن نیز داشته است. کفپوش لمینت از لایه های مختلف تشکیل شده که به معرفی آنها می پردازیم:

 • سطح اول (Backing Layer): از سرامیک کاغذی تولید شده و به لایه زیرین نیز معروف است. به گونه ای تولید شده که در برابر رطوبت نیز مقاومت داشته باشد.
 • سطح دوم (HDF Core): در واقع مغز کفپوش بوده که یا از خرده های چوب تولید شده ( HDF ) یا از خرده های مقوا ( MDF ). کیفیت مواد در این بخش بسیار مهم است.
 • سطح سوم (Design Layer): لایه ای که ظاهر کفپوش را به نمایش گذارده و به کاغذ دکوراتیو نیز معروفت است. با توجه به اینکه این کاغذ قابل تغییر از نظر طرح و رنگ بوده، در بازار می توان تنوع زیادی از کفپوش لمینت شاهد بود.
 • سطح چهارم (Protective Layer): لایه ای که از جنس ملامینه تولید شده و در برابر خط و خش مقاومت دارد. معمولا به گونه ای تولید می شود که در برابر حرارت پایین نیز مقاوم بوده و به راحتی دچار تغیبر شکل نمی شود.

کفپوش لمینت ایرانی

مقایسه کفپوش لمینت با پارکت چوبی

بسیاری از مصرف کننده ها در رابطه با خرید کفپوش لمینت و پارکت چوبی دچار سردرگمی شده و انتخاب این دو کمی برایشان سخت است. ولی وقتی با مزایای کفپوش لمینت بیشتر آشنا شده، مسلما تمایل بیشتری به تهیه این محصول داشته و از آن استقبال می کنند.

در این جا به منظور انتخاب راحت تر، کفپوش لمینت و پارکت چوبی را مورد مقایسه قرار می دهیم:

 • کفپوش لمینت در برابر رطوبت مقاومت بیشتر در مقایسه با پارکت دارد
 • کفپوش لمینت دارای تنوع رنگ و طرح بسیار زیاد است
 • طول عمر کفپوش لمینت بیشتر از پارکت است
 • تغییر شکل ظاهری در کفپوش لمینت کمتر دیده می شود
 • ثبات رنگ در برابر عوامل مخرب مانند نور خورشید و مواد اسیدی در کفپوش لمینت کمتر است
 • اگر کفپوش لمینت به صورت اصولی و استاندارد اجرا شود، سر و صدای آن بسیار کم است
 • کفپوش لمینت در بازار با رنج قیمتی بسیار متنوع موجود است

مقایسه کفپوش لمینت با پارکت چوبی

جدیدترین طرح های کفپوش لمینت ایرانی

بررسی بازار نشان می دهد که در سالهای اخیر تقاضا برای خرید کفپوش لمینت ایرانی افزایش چشمگیری یافته است. زیرا این کفپوش ها توسط کارخانه های تخصصی و از بهترین مواد تولید شده و می توان به راحتی استانداردهای موجود در آنها را شاهد بود. تا جایی که در برخی از برندهای می توان برتری کفپوش لمینت ایرانی را در مقایسه با برندهای وارداتی شاهد بود.

بهره گیری از طرح های جدید و زیبا با تنوع رنگ زیاد، یکی دیگر از شاخصه های افزایش محبوبیت کفپوش لمینت ایرانی بشمار می آید. تا جایی که می توان شاهد تقاضا از دیگر کشورها برای برندهای ایرانی کفپوش لمینت بود.

کفپوش لمینت ایرانی

قیمت باکیفیت ترین کفپوش لمینت

فاکتور قیمت در کفپوش لمینت همانند دیگر محصولات مرتبط با دیزاین داخلی، اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل همواره خریداران در پی استعلام قیمت کفپوش لمینت از مجموعه های مختلف هستند.

افزایش قیمت محصول با تاثیر از افزایش قیمت مواد اولیه، موضوعی ست که در تولید کفپوش لمینت نیز تاثیر گذار بوده و نوساناتی را به همراه داشته است. لذا خریداران عزیز به این مسئله دقت داشته باشند که قیمت کفپوش لمینت ثابت بوده و دچار تغییرات خواهد شد. به همین دلیل توصیه می شود در هنگام خرید از قیمت روز اطلاع حاصل کرده و براساس آن اقدام کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما