قیمت کفپوش لمینت ترک درجه یک

قیمت کفپوش لمینت ترک با توجه به برندهای ارزش شده متفاوت بوده و معمولا نوع درجه یک این تولیدات از بالاترین قیمت برخوردار می باشند. چرا که از مواد اولیه بهتر تولید شده مسلماً دوام بالاتری دارند.

یکی از موضوعاتی که در حال حاضر خریداران را دچار چالش کرده و با بررسی های مختلف سعی در انتخاب بهتر داشته، وجود برندهای داخلی و خارجی برای یک محصول است. به این ترتیب باید یک محصول از جهات مختلف بررسی شده و سپس بر اساس موضوعاتی مانند قیمت و کیفیت خریداری شود.

بهتربن کفپوش لمینت کدام است؟

یکی از محصولات کاربردی که در بازار ایران تنوع قابل توجهی از برندهای وارداتی و ایرانی دیده می شود،کفپوش لمینت است. این نوع کفپوش شباهت زیادی به پارکت های چوبی داشته و ظاهر آن را افراد مختلف می پسندند. تا جایی که به عنوان یک کفپوش بادوام و زیبا مورد تایید بوده و خریداران آن را در مقایسه با دیگر انواع کفپوش ها ترجیح می دهند.

معمولاً در بهترین کفپوش لمینت موضوعات زیر به خوبی دیده می شود:

  • مقاومت بسیار خوب
  • مقاومت در برابر اشعه یو وی
  • شستشوی آسان
  • مقاومت در برابر رطوبت
  • عایق صدا و گرمایشی
  • نداشتن تاب در تایل ها

قیمت کفپوش لمینت ترک

انواع کفپوش لمینت ایرانی و خارجی

با اینکه کفپوش لمینت ایرانی توانسته از نظر کیفیت و دوام در شرایط مطلوبی باشد، حال سوال اینجاست که چرا برندهای خارجی به بازار عرضه شده و به خریداران مختلف پیشنهاد می شوند. مهمترین دلیل این مسئله ایجاد رقابت میان انواع کفپوش لمینت ایرانی و خارجی بوده تا خریداران در انتخاب محصول آزادتر اقدام کنند. بررسی ها نشان می دهد، کفپوش لمینت خارجی طرفداران زیادی در ایران داشته مهمترین وجه محبوبت این برندها دوام بالاتر است. کفپوش لمینت وارداتی از کشورهایی مانند ترکیه، چین و آلمان وارد ایران شده و با قیمت مشخص عرضه می شود.

قیمت کفپوش لمینت ترک

قیمت کفپوش لمینت ترک در ایران

کفپوش لمینت ساخت ترکیه یکی از شناخته ترین تولیداتی است که در ایران توسط واردکننده های مطرح ارائه شده و به دلیل سازگاری با اقلیم ایران از جمله کفپوشهای پرکاربرد به شمار می آیند. قیمت کفپوش لمینت ترک در مقایسه با برندهای ایرانی گران تر بوده و این مسئله به دلیل دوام بیشتر این محصولات و همچنین هزینه های واردات موضوعی طبیعی ست. لذا سفارش خرید کفپوش وارداتی از برندهای ترک در شهرهای مختلف کشور دیده می شود.

بازرگانی دانیال دیزاین که به صورت تخصصی در خصوص عرضه انواع کفپوش و موکت فعالیت داشته کفپوش لمینت خارجی را از مارکهای معتبر به مشتریان خود معرفی می کند. این مجموعه نیاز مشتریان را با توجه به نوع کاربرد تامین نموده بهترین شرایط همکاری را فراهم کرده است.

0

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما