موکت تافتینگ نگین مشهد | قیمت روز موکت پرزدار ارزان

موکت تافتینگ نگین مشهد از جمله پیشنهادات ویژه بازرگانی دانیال است. این موکت های پرزدار با قیمت ارزان تر در بازار عرضه شده و خریداران می توانند براساس رنگبندی موجود تهیه کنند.

موکت تافتینگ نگین مشهد

مواد اولیه تولید موکت تافتینگ

یکی دیگر از انواع فرش ابریشم نانو و موکت، تافتینگ می باشد. همان طور که گفته شد، در تولید موکت خیلی از کارخانه ها نقش دارند، یکی از آن ها نگین مشهد می باشد. شرکت نگین مشهد نیز مانند دیگر شرکت ها موکت تافتینگ را تولید و پخش می کند.

موکت تافتینگ از بافت لوپ تافتینگ بافته می شود. که به آن گرد بافت می گویند. در بافت موکت های تافتینگ از بافت درون آستر استفاده می شود. که همین کار باعث جذابیت موکت تافتینگ شده است. با تکنولوژی جدید در بافت موکت تافتینگ از الیاف جدید استفاده می کنند. که باعث می شود از نفوذ آب جلوگیری کند. و همچنین گرد و غبار را به خود جذب نمی کندو حساسیت را از بین می برد.

موکت تافتینگ نگین مشهد

معیارهای انتخاب موکت تافتینگ

موکت های تافتینگ از جمله موکت هایی هستند که به روش تکنولوژی جدید خلق شده اند. اما مصرف کننده همیشه برای آن چیزی که میخواهد استفاده کند معیار هایی قرار می دهد. از جمله معیار های انتخاب موکت تافتینگ پرزدار این است:

  • نوع بافت و الیاف
  • کیفیت
  • تنوع و رنگ
  • سلیقه مصرف کننده
  • محل مورد استفاده
  • قیمت

از جمله معیار هایی است که ذهن مصرف کننده را در هنگام خرید فرش ابریشم مصنوعی به خود مشغول می کند.

موکت تافتینگ نگین مشهد

قیمت عمده موکت پرزدار در بازار

موکت های تافتینگ مشهد به دلیل اینکه از تنوع زیادی برخوردار هستند، با قیمت های متفاوتی در بازار عرضه می شود. این خود باعث شده است مصرف کننده با توجه به بودجه ای که دارد می تواند موکتی را که مناسب سلیقه و محل مورد استفاده اش است را انتخاب کند.

امروزه کارخانه ها به زیبایی در تولید موکت ها بیشتر توجه می کنند. زیرا که برای مصرف کننده زیبایی اهمیت دارد. بنا براین تولید انبوه موکت باعث رقابت و کاهش قیمت موکت می شود. قیمت عمده موکت پرزدار در بازار با قیمت های مختلف وجود دارد. و انتخاب برای مشتری را آسان کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما