موکت حرارتی عرض 3 | قیمت عمده انواع موکت طرح دار

تولید فرش ابریشم مشهد و موکت حرارتی عرض 3 استاندارد این اجازه را به خریداران می دهد تا سلیقه خود را در انتخاب آنها مد نظر قرار دهند. به همین دلیل مدل ها و طرح های زیبای آنها در بازار فروش خوبی دارد.

موکت حرارتی عرض 3

موکت حرارتی یا داغی چگونه تولید می شوند؟

در کشور ما موکت ها به دو نوع رولی و تایل تقسیم می شوند. که عرض آن در همه موکت ها ثابت می باشد. اما اندازه های طولی تمامی موکت ها متغییر است. متداول ترین عرض موکت 3 متر می باشد.

موکت حرارتی و داغی از متد جدید در کارخانه های مختلف کشور تولید می شوند، که به این روش سوزاندن می گویند. یعنی طرح های متنوع و جدید را به روش دستگاه های جدید بر روی موکت نقش می زنند.

که امروز مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است.موکت های حرارتی یکی از پرفروش ترین انواع موکت می باشد. که مشتریان زیادی دارد.موکت های حرارتی ظرافت های زیادی دارند که می توان از آن ها برای اتاق خواب ، اتاق کودک  و یا حتی پذیرایی منزل استفاده کرد.

موکت حرارتی عرض 3

طرح های متنوع موکت حرارتی در بازار

یکی از قدیمی ترین نوع موکت ها، موکت های نمدی می باشد. که به روش سنتی و قدیمی تولید می شد. و یک حس نوستالژی را به انسان می داده است.کم کم با پیشرفت تکنولوژی بر روی موکت های نمدی به روش سوزاندن طرح های متنوع و زیبایی را ایجاد کردند.

که باعث جلب توجه مردم گردید. تنوع طرح فرش ابریشم ماشینی فرهی و موکت های حرارتی در بازار به مشتری این اختیار را داده است که باب میل خود هر انچه را که میخواهد پسند کند.

موکت حرارتی عرض 3

قیمت موکت حرارتی عرض 3

در بازار نمایندگی ها و شرکت های زیادی وجود دارند که مشغول به فروش محصولات خود هستند. اما مشتری باید توجه داشته باشد ، که از نمایندگی هایی خرید کند که اعنبار داشته و کلاهبردار نباشند.

تولید کنندگان زیادی در کشور هستند که موکت حرارتی تو لید می کنند ، که هر کدام بسته به نوع کیفیت و الیاف بافت و ظرافت موکت ها قیمت های متفاوتی دارند.

بنابراین آنکه به عنوان آخرین نفر تمیم می گیرد که باتوجه به بودجه خود هزینه کند ، مصرف کننده است که تصمیم نهایی را میگیرد. که مناسب فضایی که میخواهد، خرید کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما