موکت دانیال
خانه / موکت طرح دار / موکت طرح دار چاپی | قیمت روز موکت به صورت خاوری

موکت طرح دار چاپی | قیمت روز موکت به صورت خاوری

موکت طرح دار چاپی توسط بازرگانی موکت دانیال به صورت رولی و خاوری در سراسر کشور عرضه می شود. به منظور استعلام قیمت روز با ما در ارتباط باشید.

موکت طرح دار چاپی

جدیدترین مدل موکت طرح دار

نمایندگی های فروش انواع موکت های طرح دار توانایی آن را دارند که متناسب با نیاز متقاضی انواع موکت های طرح دار را در اختیار او قرار دهند. این نمایندگی ها این فرصت را در اختیار مصرف کننده قرار می دهند که جدید ترین مدل موکت های طرح دار را به صورت حضوری و آنلاین مشاهده کنید.

و هر آنچه را که مورد نیاز خود می دانند بسته به نوع کاربرد موکت خریداری کنند. جدید ترین نوع موکت های چاپی طرح های پارکت می باشند که جایگزین خوبی برای پارکت های چوبی هستند. زیرا هزینه ان نسبت به پارکت چوبی کمتر می باشد.

موکت طرح دار چاپی

انواع موکت طرح دار چاپی

با وجود تکنولوزی و دستگاه های ساخت بشر این امکان بوجود آمده که انواع موکت های طرح دار چاپی را تولید کنیم و آن هم به صورت انبوه تا نیاز مشتری را برآورده سازیم. در بحث موکت های چاپی تنوع بسیار بالا است. آنقدر که گاهی مصرف کننده در انتخاب طرح و رنگ و نقش دچار تزلزل می شود.

موکت های چاپی توسط برند های مختلف به صورت عمده عرضه می شوند. از جمله این برندها ، نگین، صبا و پارس هستند که در نقاط مختلف کشور فعالیت دارند.

موکت طرح دار چاپی

قیمت عمده موکت ایرانی

موکت های نمدی ایرانی به دلیل آنکه تولید داخلی هستند و همیشه تولید داخلی هوای مشتری خود را داشته ، بنابراین از قیمت کمتری برخوردار هستند. موکت های نمدی از جمله کف پوش هایی هستند که شما با کمترین هزینه امابهترین کیفیت می توانید آن را خریداری کنید.

زیرا از طول عمر بالاتری برخوردار هستند. موکت های نمدی ایرانی از لحاظ کیفیت رتبه بالایی دارند. به نحوی که شما می توانید آن را در انواع مختلف خریداری کنید و از آن لذت ببرید.

 بازرگانی دانیال
   کارشناس فروش: 0912 067 7054
 شبکه اجتماعی
  ایمیل: danielcarpets.co@gmail.com.com
  سایت ما: www.danieldesign.ir

مطلب پیشنهادی

موکت اتاق خواب

موکت اتاق خواب | فروش انواع موکت طرح دار

انواع موکت اتاق خواب با طرح های شکیل و زیبا تولید می شوند. این تولیدات …

تماس بگیرید