موکت عرض سه | فروش بدون واسطه موکت در تهران

موکت عرض سه را چگونه می توان خریداری نمود؟ آیا فروش موکت به صورت مستقیم و بی واسطه می تواند هزینه خریداران را کاهش دهد؟ قیمت روز این تولیدات را چگونه می توان استعلام گرفت؟

فرش ابریشم مشهد و موکت از جمله مهمترین انواع کفپوش ها بشمار می آید که امروزه در محیط های مسکونی و اداری بکار گرفته می شود. این کفپوش ها به صورت کاملا استاندارد تولید شده تا خریداران بتوانند سفارش خود را براساس آن تهیه و بکار گیرند.

از این رو رعایت اصول در تولید باکیفیت ترین موکت، مسئله ای ست که به شرکت های تخصصی کمک کرده و می توانند محصول خود را مطابق با نیاز و مصرف افراد سفارش دهند.

موکت عرض سه

عرض و طول استاندارد موکت

یکی از مهمترین موضوعات در خصوص تولید انواع فرش ابریشم ماشینی فرهی و موکت، عرض و طول استاندارد است. به همین دلیل تولید کننده ها این مسئله را مهم دانسته و براساس ان محصولات خود را راهی بازار می کنند.

معمولا عرض موکت در ایران به صورت استاندارد و 3 متر تولید می شود. به این ترتیب مکان های مختلف موکت شده و پرتی کمتری خواهد داشت. در خصوص طول موکت عملکرد کارخانه ها متفاوت بوده و می توانند رول موکت چاپی و حرارتی را از 25 تا 30 متر تولید کنند. البته طول هر رول موکت تافتینگ 12 متر استاندارد بوده و بسیاری از کارخانه ها در راستای تولید محصولات خود آن را رعایت خواهند کرد.

موکت عرض سه

انواع موکت عرض سه

بهره گیری از موکت عرض سه به دلیل آنها به راحتی در مکان های مختلف قابل استفاده بوده، نیاز بسیاری از مصرف کننده ها را تامین می کند. به این ترتیب افراد مختلف سفارشات خود را با در نظر گرفتن عرض موکت مشخص می کنند.

به منظور موکت فرش کردن بسیاری از خانه ها، عرض 3 موکت گزینه ای بسیار خوب است. به همین دلیل معمولا شرکت های تولید کننده این موضوع را مهم و مورد توجه قرار می دهند. بی شک داشتن عرض مشخص و استاندارد، می تواند با انتخاب افراد کمک زیادی نموده و زیباترین موکت ها را برای مکان های مختلف مد نظر قرار دهند.

موکت عرض سه

فروش اینترنتی موکت های چاپی

موکت چاپی را شرکت های زیادی تولید می کنند. این موکت ها به گونه ای تولید شده اند که عرض و طول مشخص داشته و با کیفیت عالی آن برای خریداران جذاب است.

موکت های چاپی را می توان با رنگهای زیبا و طرح های متنوع خریداری نمود. به این ترتیب که با مراجعه به سایت های اینترنتی فروش بهترین مدل ها را شناسایی و با توجه به نیاز خود می توان آنها را خرید نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما