موکت پرز دار ظریف | قیمت عمده موکت جدید

موکت پرز دار ظریف مصور همواره با طرح های جدید و زیبا راهی بازار شده و قیمت آن در اختیار خریداران عمده قرار می گیرد. طرح واج یکی از جدیدترین مدل های ست که در توسط این شرکت راهی بازار شده است.

موکت پرز دار ظریف

معرفی موکت پرز دار ( تافتینگ )

موکت های پرز دار ظریف از جمله موکت های معروف ایرانی است، که از محبوبیت بالایی در بین طرفداران خود برخوردار است. موکت طرح دار اتاق کودک از جمله پرکاربرد ترین موکت هایی هستند که در مکان های مختلف از جمله اداره ها، منازل و هتل ها… مورد استفاده قرار می گیرند.

ظریف مصور از معتبرترین برند های ایرانی است که با بیش از سی دهه تجربه در بین مشتریان خود از رتبه بالایی برخوردار است. که کف پوش هایی در رنگ ها و طرح ها و کیفیت های متفاوت تولید می کند. و همیشه در تولید سلیقه مشتری خود را مد نظر قرار می دهد.

در این شرکت ایرانی موکت ها بر اساس طرح، رنگ و جنس الیاف طبقه بندی و با قیمت مناسبروانه بازار میشود. برای مثال می توان گفت که این شرکت مشغول به تولید انواع موکت های نمدی و موکت های پرز بلند یا تافتینگ است. که از لحاظ جنس الیاف و تنوع رنگ با هم متفاوت هستند.

موکت پرز دار ظریف

مدل های جدید موکت پرز دار ظریف

برند ظریف مصور با سابقه درخشان در تولید انواع موکت به عنوان کف پوش اداری و یا منازل، توانسته بیش از 60 طرح متفاوت موکت را تولید و به بازار عرضه کند. از جمله نمونه های موکت های تولید این شرکت:ولور، کبریتی و تافتینگ می باشد.

هر کدام این ها به روش های مختلف صنعت موکت بافته شده و مناسب هرگونه مکان با قابلیت های متفاوت می باشد. موکت های تافتینگ جنس ضخیم و موکت های نمدی جنس نازکی دارند. جدید ترین موکت های پرز بلند ظریف مصور که همان تافتینگ می باشد. که به دوصورت کات پایل و لوپ پایل بافته میشود.

که به دلیل آنکه از مقاومت بالایی برخوردار هستند مناسب مکان های پر رفت و آمد می باشند.

موکت پرز دار ظریف

قیمت روز موکت در بازار ایران

موکت های پرزدار ظریف مصور که به روش تکنولوژی جدید بافته و روانه بازار می شوند،  بسته به نوع الیاف به کار رفته در آن  قیمت آن ها نیز متفاوت می باشد.  از آنجا که با افزایش تورم دیگر قیمت ها ثابت نبوده شما می توانید قیمت بروز موکت طرح پارکت پالاز را در بازار ایران از طریق  بازرگانی  های فروش در سراسر کشور یا سایت های معتبر که مسئول فروش انواع موکت ایرانی هستند، بگیرید.

2

  1. ازنظرلطافت‌ونرمی‌وراحتی‌قابل‌توجه‌است‌شایاناست‌به‌ذکرنسبت‌به‌قیمت‌پالازهم‌بهتر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما