موکت چاپی اتاق کودک | قیمت عمده موکت رولی

موکت چاپی اتاق کودک یکی از گزینه های بسیار خوبی ست که افراد مختلف آن را تهیه می کنند. این نوع موکت کیفیت بالا داشته و در بازار با قیمت رولی عرضه می شود.

موکت ها و فرش 6 متری ماهی تبریزاز جمله تولیداتی هستند که توانسته اند در میان مصرف کننده ها محبوبیت زیادی را کسب کنند. به طوری که هر شخص براساس نیاز و انتظار خود این محصول را تهیه و مورد استفاده قرار می دهند.

موکت چاپی اتاق کودک

تولید موکت چاپی در ایران

تولید موکت در ایران از دیرباز مد نظر بوده و امروزه می توان شرکت های بزرگ را دید که به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت دارند. از این رو انواع متنوع ای از موکت در بازار عرضه شده که استانداردهای کافی را دارند.

موکت چاپی یکی از بهترین هایی ست که مصرف کننده ها آن را می پسندند. به همین دلیل تولید ان توسط کارخانه های ایران اهمیت یافته و به صورت حرفه ای تکمیل می شوند.

از مهمترین دلایلی محبوبیت موکت چاپی می تواند وارد زیر را دانست:

 • زیبایی طرح و رنگ
 • داشتن مدل های متنوع
 • دوام بالا و عمر طولانی
 • سهولت در برش و نصب

موکت چاپی اتاق کودک

موکت چاپی اتاق کودک با مدل های زیبا

موکت چاپی با طرح های متنوع تولید و راهی بازار می شود. به همین دلیل انتخاب ان برای مصرف کننده ها با شرایط مختلف فراهم بوده و بهترین ها را سفارش می دهند.

موکت اتاق کودک و فرش 6 متری قیطران که از جمله بهترین مارک ها در این زمینه است از جمله زیباترین و بهترین هایی ست که در ایران عرضه می شود. این نوع موکت بیشتر از طرح های فانتزی و کارتونی تولید شده تا برای کودکان جالب باشد. لذا استفاده از آن در اتاقشان می تواند سبب شادی و نشاط آنها شود.

موکت چاپی اتاق کودک

قیمت روز موکت به صورت رولی

در بازار موکت به سه روش زیر عرضه می شود:

 • متری
 • رولی
 • خاوری

به این ترتیب قیمت روز انها نیز مشخص شده و خریداران باید میزان سفارش خود را معین کنند. به این ترتیب شرکت های توزیع کننده نیز شرایط همکاری خوبی را برای مشتریان خود با توجه به سفارشات شان فراهم خواهند کرد.

ما در بازرگانی دانیال قیمت انواع موکت به صورت رولی و خاوری در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم. لذا هر خریدار با اعلام نیاز خود به واحد فروش می تواند نیاز خود را بهتر رفع کند.

2

 1. سلام خسته نباشی

  من موکت میخواستم

  ۲.۵ در ۳.۵
  برای اتاق کودک طرح باب اسفنجی رنگ ابی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما