نمایندگی انواع پارکت لمینت سفید

پارکت لمینت سفید به دلیل زیبایی ظاهری و نیز ست شدن با فضاهای مختلف، از جمله رنگهای پر فروشی ست که در بسیاری از نمایندگی ها عرضه می شود. این محصول را می توان از مارک های مختلف به راحتی انتخاب نمود.

فضاهای زیادی را امروزه شاهدیم که از کفپوش های مدرن و امروزی بهره می گیرند.

چرا که این فضاها باید با ایده های امروزی سازگاری داشته و بتوان از آنها نهایت استفاده را برای هدف خود برد.

در میان کفپوش های مدرن، فرش ابریشم مشهد یکی از گزینه هایی ست که اغلب افراد آنها را انتخاب و استفاده می کنند. به همین دلیل می توان از جمله پرفروش ترین کفپوش ها دانست.

تاثیر رنگ بندی پارکت لمینت در خرید

شاخصه های زیادی در انتخاب و خرید فرش ابریشم ماشینی فرهی موثر بوده که از سوی خریداران مد نظر قرار می گیرد. یکی از مهمترین این موضوعات، رنگ است. با توجه به اینکه رنگ پارکت لمینت بیشتر از مهم ویژگی ها در دید بوده، سعی زیادی می شود تا بهترین نوع آن انتخاب شود.

معمولا رنگ پارکت لمینت را با در نظر گرفتن شاخصه های زیر انتخاب می کنند:

 • رنگبندی محیط مد نظر
 • نوع کاربری محیط ( مسکونی یا اداری بودن )
 • توجه به افزایش یا کاهش نور محیط
 • سهولت در نظافت و شستشو
 • سلیقه مصرف کننده

پارکت لمینت سفید

رنگ های پرفروش کفپوش لمینت در ایران

با آنکه تولید کننده های کفپوش لمینت رنگبندی های بسیار متنوع تولید می کنند، اما مسلما برخی از این رنگها از فروش بیشتری برخوردار خواهند بود. چرا که با معیارهای انتخاب سازگارتر بوده و مصرف کننده ها به منظور خرید آنها تمایل بیشتری دارند.

برخی از رنگهای پرفروش کفپوش لمینت در کشور عبارتند از:

 • سفید
 • کرمی
 • نسکافه ای
 • قهوه ای
 • طوسی روشن
 • طوسی تیره

این رنگها در برندهای مختلف با طرح های مختلف تولید شده که این مسئله کمک بیشتری به انتخاب مصرف کننده ها خواهد کرد.

پارکت لمینت سفید

چرا باید پارکت لمینت سفید را انتخاب کنیم؟

بسیاری از فضاها به گونه ای هستند که می توان در آنها از پارکت لمینت سفید و رنگ روشن بهره گرفت. در این فضاها نور محیط اهمیت زیادی داشته و معمولا کفپوش سفید به این مسئله کمک زیادی می کند. به طور مثال معمولا در سالن پذیرایی معولا از پارکت لمینت سفید استفاده می شود که به نورپردازی محیط کمک زیادی خواهد کرد.

البته باید به نظافت این کفپوش ها نیز دقت زیادی شود. چرا که دارای رنگ روشن بوده و گرد و غبار و لک به راحتی می تواند تاثیرات بدی روی زیبایی آن گذارد. از این رو توصیه می شود به صورت مرتب و در بهترین حالت نظافت شوند.

پارکت لمینت سفید

نمایندگی رسمی انواع کفپوش لمینت

انتخاب کفپوش لمینت درجه یک و استاندارد از موضوعاتی ست که برای خریداران اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل از نمایندگی های معتبر و رسمی در این خصوص کمک می گیرند. این عرضه کننده ها بهترین مارک کفپوش لمینت را شناخته و برای انتخاب و خرید آنها اقدام خواهند کرد.

مجموعه دانیال نمایندگی کفپوش لمینت از برندهای شناخته شده ایرانی بوده و همواره بهترین ها را با قیمت مناسب عرضه می دارد. این مرکز فروش مستقیم در سراسر کشور داشته و مشتریان خود را آن طور که باید تامین نیاز خواهد کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما