خصوصیات کفپوش پی وی سی و نکات طلایی در مورد نصب آن

شما در این مقاله می توانید با خصوصیات کفپوش پی وی سی و نکات طلایی در مورد نصب آن آشنا شده و اطلاعات خوبی را در مورد آن کسب خواهید کرد.

از خصوصیات کفپوش پی وی سی می توان به موارد زیادی اشاره کرد مانند اینکه ابعاد این کفپوش مستطیل بوده و دارای ضخامت های مختلفی می باشد که بر اساس نوع کاربرد آن متفاوت است.

خصوصیات کفپوش پی وی سی بسیار مهم بوده و باید اطلاعات خوبی در این زمینه برای خرید این محصول داشته باشید و البته انواع این کفپوش را با طرح چوب نیز تولید می کنند.

خصوصیات کفپوش پی وی سی

خصوصیات کفپوش پی وی سی

از خصوصیات کفپوش پی وی سی می توان به استحکام و مقاومت بالای این محصول از نظر فیزیکی اشاره کرد که برای افزایش دوام این محصول لایه ای محافظت کننده در انواع آج دار و ساده به روی کفپوش قرار می دهند.

از خصوصیات کفپوش پی وی سی آج دار این است که برجستگی های ریزی روی آن قرار دارد که مانع لغزش افراد و اجسام روی آن می شود و در طرح های مختلفی تولید می گردد.

در انواع ساده این محصولات خصوصیات کفپوش پی وی سی متفاوت از انواع دیگر آن است و شبیه طرح های چوب و پارکت است و از لایه ای محکم و و قابل انعطاف تشکیل شده است.

خصوصیات کفپوش پی وی سی بسیار زیاد بوده و طول عمر طولانی دارد و شما اگر دغدغه تعمیرات و تمیز کردن این کفپوش را دارید نگران نباشید؛ چرا که به راحتی قطعات این کفپوش را می توان تعویض کرد و با یک دستمال نمدار به آسانی تمیز خواهد شد.

خصوصیات کفپوش پی وی سی

کفپوش های پی وی سی مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارد و شما نباید نگران ریختن آب بر روی این محصول باشید و خصوصیات کفپوش پی وی سی بسیار عالی است که حتی به شوینده ها نیز مقاوم بوده و می توان به راحتی با مواد شوینده آن را شست و شو کرد.

به دلیل نوع مواد اولیه به کار رفته در این خصوصیات کفپوش پی وی سی بهتر بوده و و روکش مقاوم آن باعث می شود خط و خشی روی آن نیافتاده و می توان به راحتی در مکان های پر تردد از این محصول استفاده کرد.

مشخصات فنی کفپوش پی وی سی

مشخصات فنی کفپوش پی وی سی بسیار مهم است چرا که برای خرید این محصول باید این اطلاعات را داشته باشید تا بتوانید، بهترین محصول را با بهترین کیفیت خریداری کنید.

این نوع کفپوش می تواند انتخاب خوبی برای افرادی باشد که دارای حیوانات خانگی هستند و چرا که در برابر خراش مقاوم بوده و به راحتی خط نمی افتد.

خصوصیات کفپوش پی وی سی

در زیر لیستی از مشخصات کفپوش پی وی سی آمده است و شما با بررسی این موارد می توانید انتخاب مناسبی داشته باشید.

  • طول عمر کفپوش پی وی سی بالا بوده و حدود 20 سال می توان بدون دغدغه از این کفپوش استفاده کرد.
  • خصوصیات کفپوش پی وی سی بسیار بوده و شست و شوی آسان نیز از مهم ترین ویژگی های آن است.
  • کفپوش پی وی سی مقاوم بوده و در مقابل خراشیدگی استحکام بالایی دارد.
  • این محصول دارای تنوع زیادی بوده و در طرح های متنوعی تولید می شود.
  • مقاومت بالا در برابر آب و حرارت از خصوصیات کفپوش پی وی سی است.
  • برخی از انواع کفپوش پی وی سی دارای خاصیت آنتی باکتریال است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما