معرفی ابعاد کفپوش گرانولی در رنگ های دلخواه شما و ضمانت کیفیت

معرفی ابعاد فرش 12 متری 1000 شانه قیطران و انواع کفپوش گرانولی در رنگ هاب دلخواه شما و ضمانت کیفیت را می توانید از سایتهای معتبر به همراه مشاوره رایگان و اطمینان از قیمت مناسب خریداری کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دانستن ابعاد کفپوش گرانولی به شرایط مختلفی بستگی دارد و شما باید متناسب با مکان مورد نظر خود از این کفپوش استفاده کنید و در واقع این کفپوش از وینیل تشکیل شده است که یک ماده پلاستیکی بوده و دارای ظارهری مطلوب است. کفپوش گرانولی دارای عمر طولانی بوده و بسته به کیفیت تولید و نحوه نگهداری طول عمر این محصول کاهش پیدا می کند و این نکته را باید بدانید این محصول در برابر تغییرات دما مقاوم است.

برای زیر زمین استفاده از ابعاد کفپوش گرانولی بسیار مناسب بوده و شما باید با ضخامت مناسب این محصول را تهیه کرده و در جای مورد نظرتان از این محصول با کیفیت استفاده کنید.

ابعاد کفپوش گرانولی

ابعاد کفپوش گرانولی

این ابعاد کفپوش گرانولی دارای چندین لایه بوده که باعث می شود رطوبت از این کفپوش عبور نکند و در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارد و می توان از این محصول در مکان های با رطوبت بالا نیز استفاده کرد.

ابعاد کفپوش گرانولی را می توان بررسی کرده و مورد استفاده در جای مناسب قرار داد و شما می توانید این کفپوش را در رنگ های دلخواه خود سفارش دهید و از دیدن آن لذت ببرید.

البته ابعاد کفپوش گرانولی متفاوت بوده و رنگ های محدودی دارد و اگر شما رنگ خاصی را می خواهید باید با دادن هزینه بالاتری از طرح های رنگی این محصول استفاده کنید.

در ابعاد کفپوش گرانولی دانه های گرانول وجود دارد و به همین خاطر اسم دیگر این محصول را کفپوش دانه ای نیز می گویند و انواع مختلف این محصول را می توانید با کیفیت عالی خریداری کنید.

فرش 12 متری 1200 شانه تراکم 3600 دارای استاندارد های ایمنی و بهداشتی بالایی است و ابعاد کفپوش گرانولی در مکان های مختلفی بر اساس نیاز این مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ابعاد کفپوش گرانولی با کیفیت بالا در کارخانه های تولید کننده این مواد تولید شده و از این کفپوش هم می توان در فضاهای باز و شلوغ استفاده بهینه کرده و در سالن های ورزشی نیز استفاده می شود.

با توجه به این موضوع که در باشگاه های بدنسازی از وزنه ها و دستگاه های سنگین برای پوشش زمین استفاده می کنند، ابعاد کفپوش گرانولی برای استفاده در چنین مکان هایی مناسب است.

در چنین مجموعه هایی به دلیل اینکه علاوه بر سنگین بودن وزنه های مورد استفاده دستگاه های سنگین نیز وجود دارد، باید از پوششی استفاده کرد که دارای مقاومت بالایی بوده و در برابر ضربه مستحکم باشد.

بر اساس فشار های ناشی از ضربات و پرتاپ وزنه های هیچ آسیبی به این کفپوش وارد نمی شود و پایداری این کفپوش باعث شده از محبوبیت بالایی برای استفاده در چنین مکان هایی برخوردار باشد.

ابعاد کفپوش گرانولی

قیمت گرانول یک متری

قیمت گرانول یک متری با توجه به آیتم های مختلفی مورد بررسی قرار گرفته و تعیین می گردد و شما می توانید با دقت در ویژگی های این محصول کفپوش مورد نظر خود را خریداری کرده و در جای مناسب از آن استفاده کنید.

برای خرید کفپوش گرانولی باید به جنس محصول و همچنین به ضخامت گرانول به کار رفته و رنگ آن دقت کنید و برای این کار باید اطلاعات گسترده ای را در این زمینه از جا های مختلف تهیه کنید. کفپوش گرانولی محصولی پرکاربرد در استفاده در کارخانه ها و صنایع بوده و می توان از این کفپوش به عنوان مناسب ترین پوشش برای چنین مکان هایی استفاده کرد.

ابعاد کفپوش گرانولی تا حدی قوی است که می توانند وزن های بالایی از جمله اتومبیل ها را تحمل کنند و در پارکینگ ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند و البته به دلیل ویژگی های زیادی که این محصول دارد از پرکاربرد ترین انواع این محصول به شمار می آید.

البته در فضاهای باز مثل: پیاده رو ها، پله ها و… به دلیل تابش نور خورشید از این کفپوش استفاده می کنند چرا که این محصول در برابر نور خوشید و بارش برف و باران مقاوم بوده و خاصیت ضد آب دارد. بهترین ابعاد کفپوش گرانولی را در ایران تولید کرده و قابل رقابت با نمونه های خارجی این محصول بوده است و در سال های اخیر نیز از این محصولات به کشور عراق نیز صادر شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما