استاندارد کفپوش تاتامی فدراسیونی در ابعاد مختلف

استاندارد کفپوش تاتامی فدراسیونی در ابعاد مختلف را می توانید در سایت های معتبر مشاهده کنید و اگر قصد خرید دارید، اطلاعات کافی داشته باشید.

استاندارد کفپوش تاتامی برای ورزش های رزمی و باشگاه های ورزشی مشخص است ولی انواع زیادی از کفپوش های تاتامی برای پوشش کف سالن ورزشی را می توانید در بازار پیدا کنید.

به دلیل بالا رفتن تنوع در این محصولات، اغلب انتخاب نیز دشوار خواهد شد؛ بنابر این ما باید یک سری ویژگی ها را مد نظر داشته باشیم و با آن تاتامی مرغوب را از انواع نامرغوب تشخیص دهیم.

استاندارد کفپوش تاتامی

استاندارد کفپوش تاتامی برای ایجاد ایمنی بیشتر برای مخاطبین طراحی شده است و این محصول با استاندارد های لازم و با طرح ها و رنگ های متفاوت در بازار موجود می باشد.

مصارف زیادی را می توان برای کفپشو تاتامی در نظر گرفت؛ از جمله مکان هایی که می توان از کفپوش تاتامی استفاده کرد می توان به باشگاه های ورزشی، مهد های کودک و یا فضای بازی کودکان اشاره کرد.

استاندارد کفپوش تاتامی دارای یک سری ویژگی هایی است که تاتامی حرفه ای فدراسیونی را نیز در بر می گیرد؛ این نوع تاتامی تراکم بیشتری نسبت به سایر انواع تاتامی دارد.

انواع تاتامی فدراسیونی علاوه بر تراکم بیشتری که دارد در هنگام استفاده نیز تغییرات زیادی نمی کند و همچنین می تواند وزن بیشتری را تحمل کند.

در حالت کلی یکی از استاندارد کفپوش فدراسیونی بحث ضخامت این محصول است که در ضخامت 25 میلی متر تولید می شود.

حاشیه کفپوش تاتامی دارای دندانه هایی است که به حالت پازلی می شود و این دندانه ها در یکدیگر قفل می شود و می توان از این طریق محیط زیادی را پوشش داد.

استاندارد کفپوش تاتامی

همان طور که می دانید استاندارد کفپوش تاتامی فدراسیونی به گونه ای است که تنها کفپوش مورد تایید این سازمان است و در انواع ورزش های رسمی از این کفپوش استفاده می کنند.

به عبارت دیگر به طور مستقیم در تاییدیه های ورزشی از کفپوش تاتامی برای پوشش کف سالن های ورزشی نام بردن و ایجاد ایمنی برای افراد اولویت اول این کفپوش ها است.

کفپوش تاتامی باشگاه ورزشی

کفپوش تاتامی باشگاه ورزشی که مورد تایید فدراسیون است بر روی سطح خود شیار ها و برآمدگی هایی دارد و این شیار ها به دلیل ایجاد اصطکاک است.

البته باید به این نکته توجه داشته باشید این شیار ها نباید به مرور زمان ساییده شده و از بین برود و باید تعویض شود تا کارایی لازم را داشته باشد.

سفارش کفپوش تاتامی

از تفاوت های کفپوش تاتامی فدراسیونی با انواع کفپوش های تاتامی بحث تراکم دو برابری این کفپوش است و به دلیل همین تراکم بالاست که طول عمر بالا، عدم تغییر شکل و عدم ساییدگی در این نوع از تاتامی وجود دارد و از خصوصیات بارز این محصول محسوب می شود.

البته این نکته را بدانید که هر چه تراکم تاتامی بیشتر باشد خاصیت سفتی و ضربه گیری این محصول بالا تر می رود و ایمنی بالاتری را فراهم خواهد آورد.

استاندارد کفپوش تاتامی برای فعالیت های ورزشی حرفه ای باعث ایمنی بیشتر در این ورزش ها شده و باید این استاندارد ها رعایت شود تا آسیب کمتری را به مخاطبین خود وارد کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما