موکت حاشیه دار | خرید عمده موکت راه پله

موکت حاشیه دار راه پله سبب افزایش زیبایی شده و مسلما از سوی خریداران بیشتر مد نظر خواهد بود. به طوری که می توان شاهد خرید عمده این نوع موکت و فرش 12 متری 1000 شانه قیطران از شهرهای مختلف کشور باشیم.

موکت حاشیه دار

در ساختمان ها و بناها محیط های مختلفی مد نظر قرار گرفته تا در ارتباط با یکدیگر شرایط خوبی را برای استفاده از فضا فراهم کند. یکی از مهمترین این بخش ها، راه پله ها بوده که ارتباط بین طبقات را بر عهده دارند.

راه پله ها در حالت کلی به دو نوع بیرونی و درون بنا تقسیم می شوند. از این رو ساختار آنها نیز متفاوت بوده و باید تدابیر متفاوتی برای زیباسازی آنها فراهم کرد. از جمله مهمترین اقدامات، بهره گیری از فرش و موکت برای افزایش ایمنی و زیبایی آنهاست.

معیارهای انتخاب موکت راه پله

امروزه بسیاری از افراد و دکوراتورها موکت را برای راه پله انتخاب می کنند. زیرا کفپوشی با استانداردهای لازم بوده و می توان به راحتی آنها را نصب کرد. به طوری که هم مدل های متنوع آنها در دسترس بوده و هم براساس کیفیت به راحتی خریداری خواهند شد.

از جمله معیارهایی که در انتخاب و خرید موکت راه پله مد نظر بوده عبارتند از:

  • عرض موکت
  • زیبایی رنگبندی
  • کیفیت و ضخامت
  • قابلیت شستشو آسان
  • طول عمر زیاد

براساس این شاخصه ها امروزه بسیاری خریداران اقدام نموده و محصولاتی باکیفیت و زیبا را از شرکت های تخصصی خریداری خواهند کرد.

معیارهای انتخاب موکت راه پله

موکت حاشیه دار مخصوص راه پله عرض 1 متر

موکت راه پله عرض 1 متر از جمله کاربردی ترین نوع این موکت است. زیرا بسیاری از مکان ها راه پله ای با این عرض داشته و براساس آن موکت به راحتی نصب خواهد شد.

در حال حاضر می توان شاهد تولید انواع فرش 12 متری 1200 شانه تراکم 3600 و موکت حاشیه دار برای راه پله بود. به این ترتیب پس از نصب می توان شاهد زیبایی بیشتری برای فضا بود. به طوری که می شاهد انتخاب و خرید این موکت ها براساس رنگبندی های متفاوت در بازار هستیم.

بهره گیری از زیباترین موکت در راه پله داخلی ساختمان از موضوعاتی ست که امروزه مد نظر اغلب خریداران است. لذا بهترین ها را تهیه و مورد استفاده قرار مید هند.

موکت حاشیه دار مخصوص راه پله عرض 1 متر

خرید عمده انواع موکت از کارخانه

خرید عمده موکت از سوی نمایندگی های فروش و فروشگاه های تخصصی مورد توجه بوده و همواره به دنبال راهکاری برای انتخاب بهتر محصول مد نظر خود هستند. از این رو کارخانه های تولید کننده موکت در ایران بهترین شرایط را داشته و می توان به کمک آنها زیباترین و جدیدترین محصولات را تهیه نمود.

دسترسی به قیمت عمده موکت به کمک دفتر فروش کارخانه، مسئله ای ست که می تواند به نفع خریداران باشد. از این رو در سالهای اخیر شرکت های بزرگ برای عرضه محصولات خود در بازار اقدام می کنند.

0

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما