موکت دانیال
خانه / موکت تافتینگ / موکت تافتینگ نگین مشهد | قیمت روز موکت پرز بلند
موکت تافتینگ نگین مشهد

موکت تافتینگ نگین مشهد | قیمت روز موکت پرز بلند

موکت تافتینگ نگین مشهد یکی از تولیداتی ست که با قیمت مناسب در بازار موجود است. داشتن رنگ بندی متنوع از مشخصه های بارز این نوع موکت پرز بلند بوده و از سوی خریداران مختلف انتخاب و خریداری خواهد شد.

موکت تافتینگ نگین مشهد

وقتی برای خرید موکت به نمایندگی های فروش مراجعه می شود، با مدل های متنوع ای از این کفپوش ها رو برو هستیم. این تولیدات که توسط شرکت های تخصصی تولید و راهی بازار شده، از تنوع زیاد برخوردار بوده و متقاضیان می توانند بهترین نوع آنها را سفارش دهند. لذا داشتن اطلاعات در رابطه با انواع موکت ها موضوعی بسیار مهم خواهد بود.

موکت تافتینگ نگین مشهد

موکت تافتینگ ( پرز بلند ) برای کدام مکان ها مناسب است؟

موکت تافتینگ یکی از تولیداتی ست که امروزه توسط شرکت های مختلف ایرانی تولید می شوند. بالا بودن ارتفاع پرز آنها از موضوعاتی ست که سبب جلب توجه خریداران شده و می توانند استفاده بسیار خوب از نرمی و لطافت آنها برند.

اما اینکه موکت تافتینگ را در کدام مکان ها می توان استفاده نمود موضوعی مهم است. چرا که برخی از فضاها مناسب این موکت ها نبوده و مصرف کننده ها را دچار مشکل خواهد کرد.

از مهمترین مکان ها برای استفاده از موکت تافتینگ ( پرز بلند ) عبارتند از:

  • هال و پذیرایی منازل
  • اتاق ها
  • دفاتر کار
  • رستوران ها
  • هتل ها

زیبایی خیره کننده موکت های تافتینگ از مهمترین موضوعاتی ست که امروزه سبب افزایش توجه از سوی خریداران عمده در شهرهای مختلف می باشد.

انواع موکت تافتینگ نگین مشهد

نگین مشهد یکی از کارخانه های تولید کننده معتبر در خصوص انواع موکت است. این تولیدی با ارائه موکت تافتینگ نیز توانسته شرایط همکاری خود را با مشتریان خود بهتر نموده و نیازشان را آن طور که باید تامین کند.

از مهمترین مزیت های موجود در انواع موکت تافتینگ نگین می توان مناسب بودن قیمت و داشتن متریال باکیفیت را دانست. به طوری که در محیط های مختلف مدت زمان طولانی به کار گرفته شده و هیچ گونه تغییری در شکل ظاهری و ارتفاع پرز ها نخواهد داشت.

موکت تافتینگ نگین مشهد

قیمت روز موکت پرز بلند ( تافتینگ )

موکت پرز بلند ( تافتینگ ) همانند دیگر موکت ها در بازار براساس قیمت خرید و فروش می شود. به این ترتیب همیشه خریداران قبل از اقدام به سفارش محصول، نیاز خود را به شرکت های تخصصی و مراکز فروش اعلام می دارند.

قیمت موکت پرز بلند نیز همانند دیگر انواع موکت ها براساس کیفیت و مرغوبیت مشخص شده و راهی بازار خواهد شد. به این ترتیب است که امروزه متقاضیان عمده از شهرهای مختلف کشور با در نظر گرفتن قیمت، اقدام به خرید عمده موکت خواهند کرد.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت مشاوره و خرید محصولات، با ما در تماس باشید:
بازرگانی دانیال
مدیر فروش خانم زمانی : 09120677054
رایانامه : daniel.carpet507@gmail.com

مطلب پیشنهادی

موکت تافتینگ ظریف مصور

فروش عمده انواع موکت تافتینگ ظریف مصور

موکت تافتینگ ظریف مصور را افراد زیادی می شناسند. زیرا در انواع طرح و رنگ …