فروش بهترین کفپوش گرانول فضای باز

فروش بهترین کفپوش گرانول فضای باز در بسیاری از فروشگاه های سطح استان ها در حال انجام است و بهترین محصولات را با برترین کیفیت عرضه می کند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تولید کفپوش گرانول فضای باز از متریال گرانولی انجام می شود که در بازار موجود است و شما می توانید این محصول را مطابق سلیقه خود خریداری کنید.

این محصول به گونه ای تولید می شود که در برابر تغییرات دمایی و ضربات می تواند مقاومت بالایی از خود نشان خواهد داد.

کفپوش گرانول فضای باز

کفپوش گرانول فضای باز از مرغوب ترین انواع این محصول محسوب می شود و به دلیل اینکه از دانه های گرانولی تشکیل شده است به این اسم نام گذاری شده است.

کفپوش گرانول فضای باز یا لاستیکی کاربرد های فراوانی داشته و بر اساس این کاربد ها به انواع مختلفی تقسیم شده است:

  • انواع کفپوش های رولی: این کفپوش دارای رول هایی به ضخامت 25 الی 35 میل است و تولید آن به شکلی است که مقاومت بالایی دارد و از این محصول در ساختمان های صنعتی و یا پر تردد استفاده می شود.
  • کفپوش دندانه دار: این هم یکی از انواع کفپوش گرانول فضای باز است که در ابعاد خاص در حال تولید است و در حاشیه دارای دندانه هایی است که به شکل پازل در یکدیگر قفل شده و به هم متصل می شود.

به دلیل اینکه کفپوش فضای باز در برابر تغییرات دمایی و همچنین نور افتاب مقاوم بوده و همچنین استحکام بالایی در برابر برف و باران نیز دارد.

کفپوش گرانول فضای باز

اسم دیگر این کفپوش ها ضربه گیر یا کفپوش پارکی نیز هست و به دلیل وزن بالایی که دارد وقتی کنار یکدیگر قرار می گیرد، تکان نمی خورد.

کیفیت و ایمنی بالای این محصول سبب از این کفپوش گرانول فضای باز در سالن های ورزشی و یا پارک ها استفاده کنند که ایمنی بالا تری را ایجاد کند.

فروش کفپوش گرانول

فروش کفپوش گرانول فضای باز در بازار های داخلی و خارجی انجام می شود و شما این کفپوش را با قیمت های مختلفی مشاهده خواهید کرد.

کفپوش گرانولی را می توانید در رنگ های مختلفی در بازار مشاهده کنید که البته رنگ های پایه و اصلی آن دارای قیمت های پایین تری است و اگر شما رنگ های دیگری را بخواهید باید آن را به تولید کننده سفارش بدهید.

فروش کفپوش گرانول

انوع شانه تخم مرغی کفپوش گرانول فضای باز در مبلمان شهری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و به هنگام ریزش باران و یا برف منافذ موجود در زیر کفپوش سبب می شود که آب از زیر آن ها جاری شده و در آن باقی نماند.

کفپوش گرانول از مواد اولیه مرغوب از جنس لاستیک است به همین دلیل است که خاصیت ضربه گیری و استحکام بالایی دارد.

این استحکام بالا سبب شده در برابر اشیا سنگین و همچنین ضربات سخت مقاومت بالایی داشته باشد و دچار آسیب دیدگی نشود.

انعطاف کفپوش گرانول فضای باز بالاست و به همین دلیل ضربه گیر بسیار خوبی به خصوص برای فضاهایی مانند پارک می باشد.

در برخی فضا ها برای اینکه استحکام بیشتری وجود داشته باشد کفپوش گرانولی ار با چسب و یا پیچ ثابت می کنند و این کفپوش استحکام بسیار خوبی در برابر ضربات سنگین دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما