کفپوش تاتامی خارجی با طرح های کارتونی

کفپوش تاتامی خارجی با طرح های کارتونی را می توانید در سایت ما مشاهده کرده و بعد از بررسی محصولات نسبت به خرید بهترین انواع آن اقدام کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کفپوش تاتامی خارجی از انواع کفپوش بوده که از فوم نرم ساخته شده و شباهت های زیادی به کفپوش های گرانولی از نوع پازلی آن دارد.

البته این مسئله را باید بدانید که کفپوش تاتامی خارجی بر خلاف فرش 12 متری 1200 شانه تراکم 3600 بیشتر در فضا های داخلی استفاده می کنند و برای فضا های خارج و سرباز بیشتر از انواع گرانولی آن استفاده می شود.

کفپوش تاتامی خارجی

کفپوش تاتامی خارجی

اگر دقت کرده باشید کفپوش تاتامی خارجی بسیار نرم بوده و خاصیت ارتجاعی دارد و در بیشتر مهدها و اتاق های بازی کودک این کفپوش را مشاهده کرده اید.

این کفپوش ها علاوه بر زیبایی که دارد ایمنی بالایی نیز برای استفاده کننده گان از این محصول فراهم خواهد آورد و از آسیب و وارد شدن ضربه به افراد در صورت سقوط و یا زمین خوردن جلوگیری می کند.

شما باید بر اساس نیازی که دارید از کفپوش تاتامی خارجی استفاده کنید اگر حفظ سلامتی و ایمنی در اولویت برای شمات قرار دارد انتخاب این کفپوش می تواند گزینه مناسبی برای کاربری شما باشد.

کفپوش تاتامی خارجی در رنگ های مختلفی در بازار موجود است و شما می توانید این کفپوش را انواع طرح ها و اشکال مختلف استفاده کنید.

کفپوش تاتامی خارجی

به دلیل اینکه از این کفپوش اتاق کودکان و مهدها استفاده می شود این کفپوش ها را در طرح های کودکانه و اشکال هندسی و یا حروف انگلیسی و حیوانات تولید می کنند

کفپوش تاتامی خارجی با ایجاد فضای مناسب برای بازی کودکان می تواند بهترین گزینه برای پوشش کف در مهدهای کودک و اتاق های بازی باشد.

شما می توانید قطعات کفپوش تاتامی خارجی را در رنگ های مختلف در بازار مشاهده کنید و دارای دو نوع ساده و آج دار می باشد.

کفپوش های آج دار به صورتی است که بعد از مدتی که از یک رویه آن استفاده شده از سمت دیگر نیز می توان استفاده کرد و این موضوع بسیار مقرون به صرفه از نظر اقتصادی است.

لیست قیمت تاتامی

لیست قیمت فرش 12 متری 1000 شانه قیطران و کفپوش تاتامی خارجی را شما می توانید در سایت های معتبر این محصول مشاهده کرده و بعد از بررسی قیمت ها و کسب اطلاعات کافی در این محصول آن را خریداری کنید.

لیست قیمت تاتامی

این نکته را نیز بدانید این کفپوش نیاز به مراقبت خاصی ندارد و باید در هنگام شست شو از آب ولرم و پودر ساده برای تمیز کردن آن استفاده کرد.

اگر شما بخواهید کفپوش تاتامی خارجی را نصب کنید نیاز به ابزار خاصی نداشته و کافی است شما قطعات را متناسب با فضای اتاق خریداری کنید.

اطراف قطعات کفپوش تاتامی خارجی دارای شیار هایی مانند پازل است که در بکدیگر چفت شده و درزی بین آن باقی نمی ماند و سطح کف را کاملا می پوشاند.

اگر در هنگام نصب کفپوش تاتامی تکه ای از آن در کنار دیوار اضافه آمد، برای جلوگیری از بلند شدن آن با یک کاتر به آرامی اضافه آن را برش دهید تا در کنار دیوار چفت شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما