نمایندگی فروش کفپوش پی وی سی ارومیه

نمایندگی فروش کفپوش پی وی سی ارومیه یکی از معتبر ترین مراکز برای خرید کفپوش بوده و شما می توانید با اطمینان از کیفیت آن را خریداری کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کفپوش پی وی سی ارومیه نسل جدید از کفپوش های پی وی است که از نظر طراحی و رنگبندی بسیار شبیه انواع پارکت و لمینت است و البته قیمت مناسب تری نسبت به این کفپوش ها نیز دارد.

کفپوش پی وی سی ارومیه به دلیل سبک بودن به راحتی قابل جا به جایی و نصب است و همچنی اگر قطعه ای از آن دچار آسیب شودبه راحتی قابل تعویض است.

کفپوش پی وی سی ارومیه

کفپوش پی وی سی ارومیه در برابر آب و رطوبت مقاوم بوده و به همین دلیل در مکان هایی که مرطوب است مثل آشپزخانه از این محصول استفاده می کنند.

تمیز کردن کفپوش پی وی سی بسیار آسان بوده و و نیاز به واکس ندارد و عایق مناسبی برای دما در فصول مختلف سال است و همچنین دارای خاصیت آنتی باکتریال نیز می باشد به همین دلیل از این کفپوش در مراکز درمانی نیز استفاده می کنند.

ویژگی هایی که ذکر شد به کفپوش پی وی سی ارومیه تعلق دارد و به همین دلیل این محصول تبدیل به کفپوشی محبوب برای خریداران شده است.

در سال های اخیر بسیاری از تولید کنندگان به فکر تولید کفپوش پی وی سی سبک بوده و در آن از متریالی استفاده شده است که به طور کلی وزن این کفپوش را کاهش بدهد.

کفپوش پی وی سی ارومیه

قیمت کفپوش پی وی سی را می توانید بر اساس هر متر مربع مشاهده کرده و بعد از بررسی قیمت ها در سایت های مختلف و همچنین انجام مشاوره تخصصی محصول مورد نظرتون را خریداری کنید.

کفپوش پی وی سی ارومیه را می توانید به شکل بسته ای خریداری کنید و بر اساس متراژی که مورد استفاده باشد تعداد بسته های مورد نیاز شما مشخص می گردد.

فروش کفپوش پی وی سی

فروش کفپوش پی وی سی در دو مدل تایلی و رولی انجام می گیرد و شما بر اساس فضای مورد نظر خود از انواع این محصول استفاده خواهید کرد.

در بازار کفپوش های پی وی سی اکثر کفپوش هایی که موجود می باشد از نوع تایلی است؛ چرا که تنوع طرح و کیفیت بالایی نسبت به انواع رولی آن در بازار وجود دارد.

فروش کفپوش پی وی سی

کفپوش های تایلی به صورت تایل های با طول 90 تا 120 سانتی متر بر روی زمین نصب می شود ولی کفپوش رولی دارای عرض دو متر بوده و مانند موکت می توانید بر روی زمین پهن کنید.

به طور کلی کفپوش پی وی سی را می توان بر روی هر سطحی نصب کرد و نصب آن نیازمند مسطح سازی سطح زیرین کفپوش است تا بتوانیم به راحتی آن ها را نصب کنیم.

کفپوش پی وی سی ارومیه را می توان برای محیط های اداری و تجاری نیز مورد استفاده قرار داد و به راحتی قابل شستشو نیز بوده و مقاومت و استحکام بالایی دارد.

خرید کفپوش پی وی سی بسیار مقرون به صرفه بوده چرا که علاوه بر مقاومت بالا قیمت این محصول نسبت به موارد دیگر پایین است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما