قیمت کفپوش پی وی سی سان فلور تایلی

قیمت کفپوش پی وی سی سان فلور تایلی یکی از بهترین انواع این محصول است که در سایت های معتبر می توانید به راحتی از آن با خبر شوید.

کفپوش پی وی سی سان فلور یکی از انواع کفپوش چینی موجود در بازار است که با قیمتی ارزان قابل رقابت با انواع ننه ه ای داخلی این محصول است.

کفپوش پی وی سی سان فلور علاوه بر قیمت ارزانی که دارد دارای تنوع رنگ و طرح است و انواع مختلف آن را می توانید در بازار مشاهده کنید.

ویژگی کفپوش پی وی سی

کفپوش پی وی سی سان فلور

امروزه کفپوش سان فلور در بین طراحان داخلی و خارجی شناخته شده است و این کفپوش را می توانید در بازار با عنوان کفپوش ضد آب نیز بشناسید.

کفپوش پی وی سی علاوه بر قیمت مقرون به صرفه دارای ویژگی دیگری نیز می باشد؛ از جمله این ویژگی ها می توان به نصب سریع این محصول اشاره کرد.

برای نصب این محصول شما باید از نصاب حرفه ای در این زمینه استفاده کنید تا به طور کامل درزهای بین قطعات کفپوش پوشیده شود تا آب در زیر قطعه ها نفوذ نکند.

البته نصب کفپوش سان فلور با کمک چسب انجام می گیرد و این سرعت در نصب کفپوش را بالا می برد و به راحتی می توان آن را نصب کرد.

اگر می خواهید کفپوش سان فلور را نصب کنید باید به کف مکانی که می خواهید از این کفپوش استفاده کنید دقت داشته باشید، چرا که نباید ناهمواری داشته باشد و باید قبل از نصب سطح زیرین هموار گردد.

کفپوش پی وی سی

اگر زیر کار فضای مورد نظرتان از کاشی و یا سرامیک استفاده شده است، بهرتین حالت برای زیر سالزی و نصب کفپوش پی وی سی سان فلور است.

از ویژگی های قابل توجه و منحصر به فرد کفپوش پی وی سی انعطاف پذیری بالای آن است که به همین دلیل سطح مقاومت این محصول را افزایش می دهد.

قیمت کفپوش پی وی سی تایلی

قیمت کفپوش پی وی سی سان فلور تایل بسیارذ ارزان و مقرون به صرفه بوده و می توان با هر هزینه ای آن را برای فضای مورد نظرتان خریداری کنید.

جنس رویه این کفپوش پی وی سی سان فلور بسیار مقاوم بوده و می تواند این کفپوش را در برابر خراش و ساییدگی محافظت کند.

ویژگی کفپوش پی وی سی

لایه رویی بسیار مقاوم بوده و به همین دلیل می توان از کفپوش پی وی سی سان فلور در فضا هایی که دارای تردد بالایی است نیز استفاده کرد.

البته قیمت این محصول بسته به جنس تایل ها و عوامل مختلفی مثل کیفیت مواد اولیه و همچنین طراحی آن می تواند متغییر باشد و تعیین کننده قیمت خواهد بود.

شما برای خرید کفپوش سان فلور می توانید هر طرح و رنگی را مطابق سلیقه خود سفارش داده و از آن استفاده کنید و این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که برای انتخاب طرح و رنگ باید به کاربری فضای مورد نظرتان نیز دقت داشته باشید.

برای خرید این محصول باید اطلاعات کافی را در این زمینه داشته باشید و برای بررسی محصول و اطلاع از قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید و از راهنمایی های آن ها استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما