فروش موکت تافتینگ | بهترین مدل موکت پرزبلند طرح دار

فروش فرش 12 متری 1500 شانه و موکت تافتینگ یا پرزبلند به دلیل تنوع طرح ها و مدل های شیک در سراسر کشور مورد توجه قرار گرفته است. از این رو همواره بهترین ها با درجه بندی کیفیتی متفاوت راهی بازار شده و افراد مختلف آنها را تهیه می کنند.

فروش موکت تافتینگ

فرش 12 متری 440 شانه محصولاتی هستند که با توجه به مناسب بودن قیمت و البته تنوع کیفیت امروزه از سوی مصرف کننده ها اهمیت زیادی پیدا کرده اند. به طوری که کاربرد آنها در مقایسه با فرش نیز بیشتر شده و افراد این تولیدات را انتخاب و خریداری می کنند.

از این رو دسترسی به محصولات خوب و باکیفیت بسیار مهم بوده و باید بهترین تولیدات را خریداران شهرهای مختلف ایران مورد توجه قرار دهند. به این ترتیب در چند دهه اخیر میزان تولید موکت با مدل ها و طرح های مدرن و امروزی بیشتر شده و توجه بهتری به افزایش کیفیت آنها شده است.

تولید کنندگان انواع موکت در ایران

افزایش توجه تولید کنندگان موکت به ارائه محصولاتی مقاومت تر و زیباتر سبب شده امروزه از تکنولوژی روز در این زمینه بهره گرفته و از دستگاه های پیشرفته و حرفه ای را بکار گیرند. به این ترتیب مدل های بهتری از انواع موکت در ایران عرضه شده که تولید شرکت های داخلی هستند.

از دیگر موضوعات که به تولید کنندگان انواع موکت در ایران کمک قابل توجهی کرده است عبارتند از:

 • انتخاب متریال و مواد اولبه خوب
 • بهره گیری از ایده های نوین
 • در نظر گرفتن طرح ها و مدل های شیک
 • تولید موکت براساس نوع کاربرد
 • ارائه موکت با توجه به نیاز بازار و مصرف کننده

فروش موکت تافتینگ

بهترین مدل موکت پرزبلند

موکت پرزبلند محصولی ست که در چند سال اخیر از سوی تولیدی های مختلف عرضه شده است. ابتدا این محصول از برندهای وارداتی در بازار ایران موجود بوده و در حال حاضر می توان شاهد فعالیت کارخانه های ایرانی در زمینه تولید این موکت ها نیز بود.

داشتن مزیت های مطلوب و افزایش سطح کیفیت در رابطه با انواع موکت پرزبلند، این تولیدات را محبوب کرده و بسیاری از ایرانی ها این تولیدات را ترجیح می دهند. به طوری که برای اهداف و مکان های مختلف این موکت ها را تهیه و مورد استفاده قرار می دهند.

از مهمترین مزیت های موکت پرزبلند می توان موارد زیر را دانست:

 • زیبایی طرح
 • بکار گیری رنگبندی های مختلف
 • بهره گیری از متریال بهتر
 • داشتن طول عمر زیاد
 • راحتی و نرمی
 • شستشوی آسان
فروش موکت تافتینگ
فروش موکت تافتینگ

قیمت موکت تافتینگ طرح دار

موکت تافتینگ طرح دار که با در نظر گرفتن زیباترین مدلها و نقش ها تولید می شود، امروزه برای مکان های مختلف مورد توجه بوده و استفاده می شود. این موکت ها که توانسته اند جایگزین بسیار خوب برای فرش بشمار آیند، در محیط های مختلف مسکونی، اداری و تجاری کاربرد ویژه دارند.

با توجه به اینکه قیمت انواع موکت تافتینگ متفاوت بوده و معمولا براساس کیفیت مشخص می شود، خریداران سعی در دسترسی به قیمت روز این محصولات دارند. به این ترتیب با توزیع کننده های مختلف ارتباط گرفته و نیاز خود را مطرح می کنند.

شرکت بازرگانی موکت دانیال نیز با معرفی جدیدترین مدل موکت تافتینگ طرح دار در بازارهای مختلف کشور توانسته سهم قابل توجهی در معرفی و فروش این موکت ها داشته باشد. از این رو محصولاتی با قیمت متفاوت ارائه داده تا خریداران در انتخاب حق بیشتری داشته باشند.

قیمت موکت تافتینگ طرح دار

فروش موکت تافتینگ جدید

جدید و به روز بودن مدلها و طرح های موکت تافتینگ از موضوعاتی ست که امروزه سبب شده خریداران اهمیت بیشتری به آنها دهند. به این ترتیب می توان شاهد فروش مدل های جدید انواع موکت تافتینگ درجه یک و باکیفیت بود.

تنوع رنگ و نقش در مدل های جدید موکت تافتینگ بیشتر بوده و خریداران می توانند از مجموعه ها و مراکز فروش بزرگ، انتخاب بهتری داشته باشند. لذا باید در انتخاب این عرضه کننده ها نیز دقت شود تا محصولی باکیفیت تر انتخاب و خریداری شود.

[toggle title=”موکت دانیال خلق محیط ایده آل” state=”open”]مجموعه موکت دانیال با ارائه جدیدترین مدل های موکت تافتینگ از برندهای خوب دنیا، توانسته همکاری خوبی اب مشتریان خود در شهرهای مختلف داشته و آنها را تامین نیاز کند.[/toggle]

0

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما