قیمت تاتامی 3 سانتی + نمایندگی فروش در تهران

قیمت انواع فرش 12 متری 1500 شانه و تاتامی 3 سانتی در نمایندگی های فروش که به صورت مستقیم فعالیت دارند، مناسب تر از دیگر مراکز است.

کفپوش های ورزشی را می توان یکی از مهمترین نیازها در فعالیت مختلف ورزشی دانست.

زیرا با استفاده از این کفپوش ها می توان شرایط ایمنی محیط را افزایش داده و ورزشکاران کمتر دچار آسیب خواهند شد. لذا با توجه به نوع فعالیت ورزشی، بهترین نوع کفپوش ورزشی تهیه و در مجموعه های مختلف بکار می رود.

فرش 12 متری 440 شانه بخصوص در شهر تهران که رقابت میان شرکت های عرضه کننده بیشتر دیده می شود.

بخصوص در مورد ورزش های رزمی که احتمال صدمه ورزشکار بیشتر بوده و باید از کفپوش هایی با قدرت دفع ضربه بهره گرفت. کفپوش تاتامی را می توان یکی از انواع کفپوش هایی دانست که در فضاهای رزمی و ورزشی کاربرد ویژه دارد.

قیمت تاتامی 3 سانتی

کفپوش تاتامی و مزایای آن

کفپوش تاتامی که از جنس مواد اولیه پلاستیکی تولید شده و حالت اسفنجی دارد، مقدار زیادی از ضربه وارد شده به ورزشکار را کاهش می دهد. به طوری که اغلب ورزشکاران با اطمینان کامل بر روی تاتامی به فعالیت خود می پردازند.

در این میان کیفیت و ضخامت کفپوش تاتامی از مهمترین شاخصه هایی ست که باید توسط خریداران و مصرف کننده ها مورد توجه قرار گیرد. به این ترتیب تولیداتی بیشتر خریداری شده که در کاهش صدمات و مشکلات نقش موفق تر دارند.

در هنگام خرید کفپوش تاتامی باید به مزایای زیر توجه نمود:

  • ضخامت استاندارد
  • داشتن ابعاد استاندارد
  • ثبات رنگ
  • دوام کفپوش
  • سبک و نرم بودن
  • دارا بودن رنگ بندی مختلف

قیمت تاتامی 3 سانتی در رنگبندی مختلف

همانطور که در بالا اشاره شد، ضخامت در انتخاب کفپوش تاتامی  مسئله ای مهم است. به همین دلیل تولید کننده ها، تولیداتی را به بازار عرضه نموده که ضخامت استاندارد داشته و طول عمر آنها نیز مورد تایید باشد. قیمت تاتامی 3 سانتی از نظر برخی از مشتریان، بالاست. اما در واقع این نوع کفپوش به دلیل دوام و البته ضخامتی که داشته یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در فضای ورزش بشمار می آید.

با توجه به اینکه تقاضا برای کفپوش تاتامی 3 سانتی براساس رنگ آن نیز دیده می شود، تولید کننده ها رنگهایی را ارائه داده که با سلیقه آنها سازگاری بیشتری داشته باشد. به طوری که خریداران می توانند رنگ مورد نظر خود را آن طور که باید و شاید انتخاب نمایند.

قیمت تاتامی 3 سانتی

نمایندگی فروش کفپوش تاتامی در تهران

امروزه همه خریداران به درستی می دانند که باید برای سفارش کفپوش تاتامی با کیفیت مطلوب، به نمایندگی های رسمی و معتبر آن مراجعه کنند. چرا که این مجموعه ها می توانند به مشتریان خود در مورد کیفیت تاتامی، اطمینان داده و قیمت مناسب تر اعلام می دارند.

در تهران و شهرهای بزرگ کشور، دسترسی به نمایندگی های معتبر و شناخته شده، راحت تر است. زیرا در این شهرها، مراکز فروش رقابتی فعالیت داشته و محصولات خود را آن طور که باید و شاید ارائه می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما