قیمت بهترین موکت | فروش موکت پرز بلند (تافتینگ)

قیمت بهترین فرش 12 متری 1500 شانه و موکت پرز بلند یا تافتینگ را باید از کجا استعلام گرفت؟ فروش مستقیم این موکت ها را کدام شرکت ها فراهم می کنند؟ آیا سایت های اینترنتی در این خصوص عملکرد خوبی داشته اند؟

قیمت بهترین موکت

انتخاب و خرید هر محصول زوایایی مختلفی داشته که باید خریداران به آن توجه داشته باشند. چرا که انتخاب نهایی تحت الشعاع این موضوع بوده و استانداردها به خوبی بررسی می شوند.

در انتخاب و خرید فرش 12 متری 440 شانه و موکت نیز مسائل متعددی مطرح بوده و باید از سوی خریداران بررسی شود. از این رو متقاضیانی که سعی در سفارش عمده موکت داشته، به مجموعه هایی مراجعه می کنند که انتخاب را آسان خواهند کرد.

فروش موکت تافتینگ
فروش موکت تافتینگ

موکت پرز بلند و انواع آن + تنوع قیمتی موکت تافتیگ

موکت پرز بلند یکی از تولیداتی ست که در چند سال اخیر محبوبیت قابل توجهی کسب کرده است. این نوع موکت به دلیل داشتن پرز های بلند، خاص شناخته شده و افراد زیادی آنها را انتخاب می کنند.

از جمله مزایای موکت پرز بلند یا تافتینگ عبارتند است:

  • بسیار نرم است
  • طول عمر زیادی دارد
  • قیمت آن در مقایسه با فرش مناسب است
  • با تنوع رنگ و طرح در بازار موجود می باشد
  • قابل استفاده برای محیط های مختلف

موکت تافتینگ یا پرز بلند در بازار ایران با قیمت متنوع عرضه شده و خریداران می توانند براساس این موضوع نیاز خود را مطرح کنند.

در حال حاضر قیمت موکت پرز بلند از حدود 35 هزار تومان تا 100 هزار تومان بوده که این تنوع براساس کیفیت و برند تولید کننده مشخص می شود.

لیست قیمت موکت پرز بلند

قیمت بهترین موکت با برند ایرانی

مسلما در هر محصول برندهای ایرانی جایگاه خوبی را به خود اختصاص داده اند. زیرا این تولیدات در کارخانه های ایرانی با رعایت اصول و استانداردها تولید شده و مشتریان زیادی دارند.

قیمت بهترین موکت ایرانی در مراکز مختلف اعلام شده و موضوعات مختلف مانند برند و کیفیت نیز مطرح است. از این رو توصیه می شود برای خردی عمده موکت از مجموعه های معتبر کمک گرفته و به این مجموعه  سفارش مستقیم داد.

قیمت بهترین موکت با برند ایرانی

فروش موکت پرز بلند (تافتینگ)

امروزه فعالیت مراکز فروش موکت پرز بلند در سایت های اینترنتی به خوبی دیده می شود. زیرا این فضا شرایط همکاری را برای مشتریان خود در بازار داخلی و خارجی فراهم کرده است.

لذا مشتریان زیادی از شهرهای مختلف کشور با مراجعه به سایت های تخصصی فروش موکت، می توانند سفارشات خود را معین کرده و آنها را تهیه کنند. از مهمترین مزیت های خرید اینترنتی موکت، کاهش هزینه ها و دسترسی به کمترین قیمت است. چرا که واسطه ها از میان برداشته شده و محصول با استاندارد لازم راهی بازار می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما