بهترین مدل کفپوش تاتامی مناسب اتاق کودک

بهترین مدل کفپوش تاتامی مناسب اتاق کودک را می توانید با فوق العاده ترین قیمت ها فرش 12 متری 1500 شانه در سایت ما مشاهده کرده و با کمک مشاورین ما می توانید این محصول با کیفیت را متناسب با نیاز خود خریداری کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

مدل کفپوش تاتامی یک کفپوش سنتی ژاپنی است که به دلیل ساختار نرم و تاشونده ای که دارد معمولا می توان آن را تا کرده و روی هم انباشته کرد و در گذشته ژاپنی ها از این کفپوش برای خوابیدن و نشستن روی آن استفاده می کردند.

تولید بهترین مدل فرش 12 متری 440 شانه و کفپوش تاتامی را از ژاپنی ها گرفته اند ولی امروزه شباهت زیادی بین زیر اندازی که آن ها استفاده می کردند با کفپوشی که اکنون کاربرد های مختلفی دارد، وجود داشته است.

مدل کفپوش تاتامی

مدل کفپوش تاتامی

امروزه بر خلاف گذشته مدل کفپوش های تاتامی را از فوم می سازند و برای مکان هایی که نیاز به ایمنی بالاتری برای افراد وجود دارد استفاده می شود و می تواند انتخاب مناسبی باشد. یکی از پر کاربردترین و بهترین مدل کفپوش تاتامی را می توان در باشگاه های ورزشی، اتاق های کودک، زمین های بازی کودکان، مهدها، محل نگهداری سالمندان و یا افراد دارای معلولیت از این محصول استفاده کرد.

این نکته بسیار جالب است که بدانید تنها کفپوش که دارای طرح های مختلفی هستند که برخی از آنها عبارتند از:

  • اعداد انگلیسی
  • فارسی،
  • اشکال حیوانات
  • اشکال هندسی

انواع کفپوش تاتامی را می توان برای مهد های کودک با متنوع ترین طرح ها و رنگ ها خریداری کرده که سبب افزایش توانایی های کودک شده و کاربرد های فراوانی دارد. کفپوش تاتامی معمولا به شکل پازلی در بازار موجود است و شما حتی دیگر نیاز به هزینه های نصب نداشته و به راحتی می توانید این کفپوش را با چسباندن قطعات پازل به یکدیگر متصل کنید.

مدل کفپوش تاتامی

کفپوش تاتامی 50 میل

کفپوش تاتامی دارای ضخامت های مختلف می باشد که از این جمله می توان به کفپوش تاتامی 50 میل اشاره کرد البته شاید این کفپوش را نتوانید در داخل ایران پیدا کنید؛ ولی با این حال از این کفپوش های ضخامت بالا بیشتر در مهد های کودک استفاده می شود. ولی به صورت کلی باید گفت که مدل کفپوش تاتامی 30 میل بیشترین کاربرد را نسبت به سایر انواع مدل کفپوش دارد و این کفپوش ها را به راحتی می توان در مکان های مختلفی نصب کرد.

ولی نکته جالب این است که با افزایش ضخامت در کفپوش های تاتامی وزن این محصول تغییرات چندانی نمی کند چرا که تاتامی از معدود کفپوش هایی است که بسیار سبک بوده و به راحتی قابل حمل و نقل است.

از دیگر ویژگی هایی که می توان گفت برای این محصول شاخصی منحصر به فرد است می توان به خاصیت ارتجاعی این کفپوش اشاره کرد و می توان گفت این محصول ضربه گیر مناسبی برای زمین می باشد. مدل کفپوش تاتامی بسیار متنوع بوده و خرید آن نیز مقرون به صرفه است و همچنین اگر شما می خواهید از این محصول در اتاق کودک استفاده کنید می توانید طرح های جذاب و فانتزی این محصول را مشاهده کرده و خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما