فروش بهترین کفپوش گرانول فضای باز

فروش بهترین کفپوش گرانول فضای باز در بسیاری از فروشگاه های معتبر این محصول در حال انجام است و شما می توانید بهترین کیفیت و قیمت را در این مراکز خریداری کنید.

اگر قصد خرید کفپوش گرانول فضای باز را دارید می توانید از طریق سایت های اینترنتی اقدام کرده و با کسب اطلاعات از مشاورین و متخصصین در این زمینه انتخاب مناسبی را داشته باشید.

برای اینکه یک کفپوش گرانول فضای باز تولید شود از دانه های گرانول در این زمینه استفاده می کنند که از جنس پلیمر است و بهتر است بدانید این ماده از پلاستیک ساخته می شود و به صورت روتین از بازیافت لاستیک های فرسوده تولید می گردد.

کفپوش گرانول فضای باز

کفپوش گرانول فضای باز

از خواص به کار رفته در کفپوش گرانول فضای باز این است که خاصیت ارتجاعی و ضربه پذیری داشته و  این ویژگی یکی از ویژگی های بارز این محصول به حساب می آید.

وقتی مواد گرانول به کار رفته در کفپوش گرانول یک دست باشد تاثیر زیادی در افزایش کیفیت و استحکام این محصول دارد و هر چه فضای بین گرانول ها کمتر باشد سبب تراکم و استحکام این محصول می گردد.

کفپوش فضای باز را می توانید در ابعاد یک متر در یک متر و یا پنجاه در پنچاه سانت در بازار مشاهده کنید و البته این کفپوش با ضخامت ها و رنگ های مختلفی را می توانید خریداری کنید.

اگر شما می خواهید این کفپوش را با ضخامت مد نظرتان خریداری کنید می توانید این کفپوش را با ضخامت های مختلف سفارش داده و خریداری کنید.

انواع شانه تخم مرغی این محصول کفپوش فضای باز است و از این کفپوش بیشتر برای چنین فضا هایی استفاده می شود؛ چرا که این محصول دارای شیار هایی در زیر کفپوش است که باعث می شود آب از زیر آن حرکت کرده و باقی نماند.

کفپوش گرانول رشت

ویژگی کفپوش گرانول فضای باز

برای کفپوش گرانول فضای باز می توان ویژگی های زیادی را ذکر کرد؛ از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • یکی از ویژگی هایی که کفپوش گرانول تایل را محبوب کرده بحث استحکام این محصول در برابر شکستن و وزن بالا است.
  • این کفپوش به خاطر قطعه قطعه بودن حمل آسانی دارد و به راحتی نیز قابل نصب است؛ به همین دلیل به راحتی می توان قطعات این محصول را در صورتی که به آن آسیبی رسیده باشد، تعویض کرد.
  • شما به راحتی می توانید این محصول را با رنگبندی، ضخامت و ابعاد مختلفی در بازار پیدا کنید.
  • این محصول دارای استاندار های جهانی است و مناسب برای فضا های باز و بسته نیز می باشد.
  • کفپوش فضای باز قابل شستشو بوده و در برابر باران و برف و همچنین نور آفتاب مقاوم است.
  • کفپوش فضای باز به هیچ وجه پوسته پوسته نشده و ترک نمی خورد

البته دانستن این نکته خوب است که کفپوش گرانول فضای باز به دلیل اینکه سنگین است وقتی در مکانی نصب می گردد به راحتی جا به جا نمی شود و این ویژگی این محصول را تبدیل به محصولی پر فروش کرده است.

قیمت این محصول با توجه به کارایی و کیفیت آن بسیار مقرون به صرفه بوده و می توان از آن برای کاربرد های گوناگون استفاده کرد و دچار آسیب دیدگی نمی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما