قیمت کفپوش گرانولی پایه دار مناسب فضای باز

قیمت کفپوش گرانولی پایه دار مناسب فضای باز را می توانید با یک جست و جوی ساده بررسی کرده و با اطلاع از قیمت ها این محصول را خریداری کنید.

قیمت کفپوش گرانولی پایه دار به دلیل پایین بودن ان از محبوبیت بالایی برخوردار است و در سال های اخیر نیز فروش بالایی داشته است.

البته باید به این نکته اشاره کرد که قیمت کفپوش گرانولی پایه دار به عوامل مختلفی مثل مواد اولیه مورد استفاده در تولید، ضخامت و برند محصول بستگی دارد.

قیمت کفپوش گرانولی پایه دار

از عوامل دیگری که قیمت کفپوش گرانولی پایه دار را می تواند تحت تاثیر خود قرار می دهد ساختار انعطاف پذیر کفپوش یکی از عواملی است که موجب ایجاد ایمنی بالا در این محصول شده و شرایط ضربه گیر بودن ان را نیز فراهم می نماید.

کفپوش های گرانولی با نام دیگر کفپوش های لاستیکی نیز معروف است و به دلیل استحکام بالایی که این محصول دارد، به سرعت دچار فرسودگی و آسیب نمی شود.

اگر به دنبال کفپوش مناسب برای استفاده در مهد و یا زمین های بازی کودکان هستید، باید بدانید که از کفپوش گرانولی ضخیم تر برای این فضا باید استفاده کنید.

قیمت کفپوش گرانولی پایه دار به نسبت ویژگی ها و کارایی بالایی که دارد، مقرون به صرفه بوده و شما با هر بودجه ای می توانید این محصول را خریداری کنید.

از این کفپوش گرانولی پایه دار در مبلمان شهری نیز استفاده می کنند؛ به این دلیل که وجود برامدگی هایی در سطح زیرین این محصول باعث ی شود در هنگام ریزش برف و باران و جاری شدن آب، به راحتی فضایی برای انتقال آب از زیر کفپوش به خارج فراهم می شود.

قیمت کفپوش گرانولی پایه دار

کفپوش گرانولی پایه دار

برای این که از مرغوبیت کفپوش گرانولی پایه دار مطمئن باشید باید به تراکم ان دقت کنید؛ چرا که هر چه تراکم دانه های گرانولی موجود در محصول بالا تر باشد تراکم کفپوش تپنیز بالا تر است.

شاید شکل ظاهری محصول مثل ضخامت، رنگ و ابعاد آن به راحتی قابل تشخیص باشد ولی تراکم و کیفیت آن قابل تشخیص نیست و شما باید بتوانید میزان تراکم آن را بسنجید.

برای اینکه شما متوجه شوید تراکم کفپوش گرانولی پایه دار به چه میزان است، باید به یک سری از نکات نوجه کنید:

  • در هنگام خرید کفپوش گرانولی پایه دار با دست گوشه های کفپوش را گرفته و به سمت داخل و خارج فشار دهید؛ اگر به راحتی توانستید آن را خرد کنید، پس تراکم این کفپوش قابل قبول نیست.
  • اگر برای خرید این محصول می روید یک دستکش برزنتی در دست داشته باشید و با کشیدن دست روی سطح کفپوش اگر دانه های گرانول از سطح کفپوش جدا شود یعنی تراکم گرانول در این کفپوش پایین است

البته قیمت کفپوش گرانولی را می توانید در بسیاری از سایت های معتبر بررسی کرده و انواع با کیفیت آن را انتخاب کرده و خریداری کنید.

کفپوش گرانولی پایه دار دارای رنگ بندی متنوعی است و شما بسته به کاربرد این محصول می توانید انواع رنگ های مختلف این محصول را خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما