قیمت کفپوش گرانولی پایه دار در تهران

قیمت کفپوش گرانولی پایه دار براساس ضخامت تعیین می شود. پارک ها معمولا از کفپوش گرانولی پایه دار استفاده می کنند تا عمر مفید و طولانی تری داشته باشند. این کفپوش ها از کیفیت بالا و دوام مناسبی برخوردار بوده و به نسبت قیمت بالاتری هم دارند.

کفپوش گرانولی پایه دار یا شانه تخم مرغی ضخامت بالایی دارند و با توجه به استاندارد های روز دنیا تولید می شود. از این نوع کفپوش ها بیشتر در خانه بازی کودکان و پارک ها استفاده می شود. کفپوش گرانولی به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب ریزش گرانول نداشته و به مرور زمان کنده نمی شود. نصب کفپوش گرانولی به 2 روش چسب کردن و پیچ کردن توسط نصاب انجام می شود. از جمله مزیت این کفپوش ها ایمنی باشگاه های بدن سازی، خانه بازی کودکان و … است. همچنین می توان به جای  هزینه برای ترمیم کف محیط های دارای پستی و بلندی از این کفپوش ها استفاده کرد.

کفپوش گرانولی تهران

معرفی کفپوش گرانولی

قیمت کفپوش گرانولی با توجه به مواد مصرفی دارای قیمت مناسبی است کفپوش گرانولی از بازیافت لاستیک گرانول ساخته می شود. از قسمت زیره و رویه تشکیل شده که فقط قسمت رویه رنگ آمیزی می شود و زیره کار که قابل مشاهده نیست مشکی می ماند.

این کفپوش ها در مکان های مختلف از جمله مکان های زیر کاربرد دارد:

  • باشگاه پرورش اندام
  • خانه بازی کودکان
  • حیاط و بهار خواب
  • باشگاه اسب سواری

معمولا هر کفپوش گرانولی مطابق با نوع کاربرد و ضخامتش انتخاب شده و خریداری می شود. به این ترتیب متقاضیان از شرکت هایی کمک می گیرند که استانداردهای لازم را در تولیدات خود رعایت کرده باشند.

انواع کفپوش گرانولی

همانطور که اشاره شد، کفپوش گرانولی انواع مختلف دارد. این محصول کاربردی و استاندارد با هدف ایمن سازی محیط و نیز فراهم آوردن شرایط لازم برای ورزشکاران تولید شده است. لذا همواره به صورت کاملا تخصصی و با در نظر مکان مورد نظر انتخاب می گردد.

برخی از انواع کفپوش گرانولی پرکاربرد عبارتند از:

  • کفپوش گرانولی یک متری
  • کفپوش گرانولی نیم متری
  • کفپوش شانه تخم مرغی
  • کفپوش رولی
  • کفپوش درجاریز

قیمت کفپوش گرانولی با توجه نوع آن متفاوت بوده و همواره خریداران در این مورد از تولید کننده ها استعلام خواهند گرفت.

انواع کفپوش گرانولی

قیمت کفپوش گرانولی پایه دار

قیمت کفپوش گرانولی در همه جا یکسان نیست. زیرا  فروشندگانی هستند که محصول خود را با قیمت بالاتری عرضه می کنند و ادعا می کنند که محصول  خود صادراتی بوده اما با اطمینان می شود گفت که محصول صادراتی فقط صادر می شود. همچنین فروشندگانی نیز هستند که محصول خودرا با قیمت بسیار ارزان عرضه می کنند که در این موارد باید به کیفیت محصول شک کرد بنابراین پیشنهاد می شود قبل از خرید محصول از کیفیت آن اطمینان کامل را کسب کنید. قیمت کفپوش گرانولی می توانید در سایت های مختلف مانند دانیال دیزاین بررسی کنید و پس از اطمینان کامل از کیفیت و قیمت از سایت مورد نظر و یا به صورت حضوری تهیه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما