قیمت تاتامی حروف الفبا با رنگ های جذاب

قیمت تاتامی حروف الفبا با رنگ های جذاب را می توانید در سایت های اینترنتی بررسی کرده و با مقایسه قیمت ها و کیفیت این محصول را خریداری کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تاتامی حروف الفبا علاوه بر اینکه مکانی راحت و ایمن را برای کودکان فراهم می آورد، می تواند به افزایش یادگیری و تمرکز آن ها نیز کمک کند.

تاتامی حروف الفبا به شکل پازلی موجود است و به راحتی در کنار یکدیگر قرار می گیرد و نیازی به نصاب حرفه ای برای نصب این کفپوش نیست.

تاتامی حروف الفبا

سبکی این محصول باعث شده به راحتی قابل جا به جایی باشد و این ویژگی سبب شده تا تاتامی حروف الفبا محبوبیت بالایی داشته باشد.

علاوه بر ویژگی هایی که بیان شدن تاتامی حروف الفبا دارای خاصیت ارتجاعی بوده و می تواند محافظ مناسبی برای کف باشد و کودکان را از آسیب های احتمالی محافظت می کند.

این کفپوش تاتامی در مقابل آب و رطوبت مقاومت بالایی داشته و به همین دلیل به راحتی می توان آن را تمیز کرده و دچار آسیب نمی شود.

اگر می خواهید کفپوش تاتامی حروف را تمیز کنید، این کار بسیار راحت است و شما به راحتی می توانید با یک دستمال نمدار این کار را انجام دهید.

البته این نکته را نیز بدانید که تاتامی حروف الفبا در برابر شوینده های ملایم نیز مقاوم بوده و می توانید از آن ها برای تمیز کردن کفپوش استفاده کنید.

تاتامی حروف الفبا

کفپوش تاتامی دارای خاصیت ضربه گیری نیز می باشد و به همین دلیل هم می تواند عایق خوبی برای صدا و هم در هنگام بازی و پرش کودکان آنان را محافظت کند.

نصب تاتامی حروف الفبا در مقایسه با سایر انواع کفپوش ها بسیار آسان تر بوده و با قرار دادن قطعات پازل ها به راحتی قابل نصب است.

خرید تاتامی کودک

خرید تاتامی کودک ساید در ظاهر کار سختی نباشد ولی به دلیل وجود اشکال و طرح های مختلف در این نوع تاتامی باید بدانیم طرح هایی که انتخاب می کنیم مطابق نیاز کودک باشد تا بتوانیم به درستی از آن استفاده کنیم.

تاتامی الفبا به دلیل داشتن این طرح بیشتر مناسب کودکانی است که در سنی قرار دارند که توانایی یادگیری حروف الفبا را داشته باشند و برای آن ها جذاب باشد.

بهترین کفپوش تاتامی

در هنگام خرید تاتامی به جنس و برند سازنده محصول نیز دقت داشته باشید تا بتوانید با هزینه ای که برای این کار قرار می دهید، بهترین محصول را خریداری کنید.

علاوه بر این یادگیری کودکان از حروف الفبا بهتر و بیشتر شده و می توانند خودشان این قطعات را کنار یکدیگر قرار دهند و خلاقیت کودکان را افزایش خواهد داد.

جنس تاتامی حروف فومی است و این ویژگی سبب می شود که به راحتی نلغزیده و جا به جا نشود و با قفل شدن این قطعات به یکدیگر کفپوش محکم تر و بدون لغزش خواهد ماند.

از کفپوش تاتامی حروف در مهد های کودک اتاق بازی و یا اتاق کودک نیز استفاده می کنند و کاربرد های فراوانی را می توان برای آن در نظر گرفت.

این نوع از تاتامی ها به دلیل اینکه به نوعی جز وسایل کمک آموزشی نیز محسوب می شود، شاید نسبت به سایر انواع تاتامی ها قیمت بالاتری را داشته باشد ولی با توجه به کارایی بالای این محصول بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما