کفپوش تاتامی ضخیم برای پوشانده سطوح سخت در سالن های ورزشی

کفپوش تاتامی ضخیم برای پوشاندن سطوح سخت در سالن های ورزشی مورد استفاده می شود و این کفپوش دارای کاربرد های مختلفی بوده و متناسب با کاربرد های آن دارای طرح ها و رنگ های مختلفی است که از آن برای بالا بردن ایمنی محیط نیز استفاده می شود.

ما می توانیم کفپوش تاتامی ضخیم را در هر جایی مورد استفاده قرار دهیم و البته این نوع کفپوش دارای انواع نازک تری هم هست و تفاوتی با ضخامت فرش نمی کند و شما می توانید این کفپوش را با طیف گسترده ای از رنگ ها در دسترس داشته باشید و در زمان مورد نیاز از آن استفاده کنید.

فرش 12 متری پاتریس به دلیل دارا بودن رنگ و طرح های متفاوت می توان آن را با دکوراسیون مکانی که از آن استفاده می شود به کار برد و این محصول در ابعاد و اشکال مختلف تولید شده و خریداری می گردد و برخی افراد این کفپوش را برای کار در اتاق های خواب یا کودک استفاده می کنند.

کفپوش تاتامی ضخیم

کفپوش تاتامی ضخیم

کفپوش تاتامی ضخیم یکی از کفپوش هایی است که ژاپنی ها در اتاق های سنتی خود نیز استفاده می کنند و در اندازه های استاندارد بوده و در کنار یکدیگر قرار گرفته و بر روی زمین نصب می شود؛ البته این نکته هم قابل توجه است که در هنر های رزمی مثل جدو برای پوشش سالن هایی که در آن آموزش داده می شود از تاتامی استفاده می کنند.

فرش 12 متری تراکم 3000 دارای بافت نرمی و سبک بوده و به راحتی قابل انطباق با دکوراسیون داخلی منزل است و همچنین این محصول به راحتی قابل نصب و جابه جایی بوده است و لازم است بدانید که این محصول یک کفپوش مقاوم در برابر رطوبت بوده و برای خرید این محصول باید به کاربرد های مختلف آن دقت کرده تا بتوانید انتخاب مناسبی را در این زمینه داشته باشید.

البته این کفپوش برای طیف وسیعی از افراد توصیه می شود مخصوصا افرادی احتمال سقوط و زمین خوردن در فرد وجود دارد؛ البته کفپوش تاتامی ضخیم دارای ویژگی هایی است که شما می توانید از طریق دانستن این ویژگی ها محصول مورد نظر خود را با توجه به کاربرد های آن به طور مناسب انتخاب کنید.

از جمله ویژگی های کفپوش تاتامی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جنس عالی این کفپوش تاتامی و قابلیت انعطاف پذیری آن
  • استفاده از رنگ های جذاب برای تولید تاتامی مخصوص مهد های کودک و یا محیط های بازی کودکان
  • توجه به نکات بهداشتی در تولید این محصول
  • راحتی در نصب و امکان جا به جایی کفپوش
  • مقاومت در برابر مواد شوینده و شست و شو و همچنین مقاومت در برابر تغییرات رنگ
  • این محصول در ابعاد و ضخامت های مختلف وجود دارد و شما می توانید این محصول را با توجه به کاربرد آن در ابعاد و ضخامت های مختلف خریداری کنید.
  • هر دو روی کفپوش دارای آج است.

کفپوش تاتامی ضخیم

قیمت تاتامی ۵۰ میل دست دوم

قیمت تاتامی 50 میل دست دوم بسیار پایین است و اگر شما قصد خرید آن را دارید به شما توصیه خواهیم کرد که از نمونه های دست دوم این محصول استفاده نکنید، چرا که به دلیل طول عمر پایین این کفپوش تاتامی نمونه های دست دوم این محصول نیز دوام بالایی نداشته و برای شما مقرون به صرفه نخواهد بود.

البته قیمت تاتامی 50 میل دست دوم تنوع زیادی دارد و بر اساس میزان استفاده ای که شده و سلامت محصول بستگی دارد و بهترین گزینه برای خریدی مقرون به صرفه انتخاب نمونه های نو این محصول بوده که به طور معمول طول عمری 5 ساله داشته و به راحتی می توانید در بازار های کشور پیدا کنید و از آن استفاده نمایید.

این کفپوش ها در مقایسه با سایر انواع کفپوش ها نیاز به مراقبت های متفاوتی هستند و معمولا بین 5 تا 6 سال طول عمر این محصول است و به مرور زمان تغییر رنگ خواهد داد؛ به این نکته باید توجه داشته باشید که این کفپوش ها به طور مرتب باید تمیز باشد و نسبت به رطوبت حساس است به طوری که در محیط های مرطوب به مرور زمان آسیب دیده و از بین می رود.

کفپوش تاتامی ضخیم با توجه به ابعاد و استاندارد های بین المللی تولید شده و در سال های گذشته تا کنون این کفپوش تنها در سالن های ورزش و آموزشی راه پیدا نکرده است بلکه این محصول را می توانید در مهد های کودک و سایر فضا های بازی کودکان مشاهده کرد.

این کفپوش دارای سطحی نرم و صاف بوده و به دلیل خاصیت ارتجاعی و یا دانسیته ای که دارد در هنگام سقوط و یا وارد شدن ضربه از صدمات احتمالی ناشی از آن جلوگیری می کند و این کفپوش را می توان از طریق نصب قطعات آن در کنار یکدیگر مورد استفاده قرار داد و در هر مکانی آن را نصب کرد.

کفپوش تاتامی ضخیم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما