تولید کننده انواع کفپوش گرانول لاستیکی

تولید کننده انواع کفپوش گرانول لاستیکی در ایران در حال فعالیت است و می تواند بهترین کفپوش ها را در این زمینه تولید و به بازار عرضه کند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کفپوش گرانول لاستیکی از با کیفیت ترین انواع کفپوش های گرانولی است که در برابر ضربه مقاوم بوده و از بازیافت لاستیک تولید می شود و در بسیاری مکان ها مورد استفاده قرار می دهد.

کفپوش گرانول لاستیکی دارای ویژگی های زیادی بوده و به دلیل اینکه در فضای باز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد؛ بنابراین این محصول در برابر نور آفتاب و همچنین تغییرات آب و هوایی مقاوم است.

کفپوش گرانول فضای باز

کفپوش گرانول لاستیکی

اگر از کفپوش گرانول لاستیکی بخواهید در سالن های بدن سازی استفاده کنید به دلیل مقاومت بالای این محصول در برابر اجاسام سنگین و ضربه گیری بالای آن گزینه مناسبی برای این فضا می باشد.

کفپوش های گرانولی در انواع تک رنگ و چند رنگ با دو نوع شانه تخم مرغی و ساه در حال تولید است که البته نوع شانه تخم مرغی آن بیشتر در مبلمان شهری مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد های فراوانی دارد.

البته از کفپوش لاستیکی می توان در بسیاری از مکان های دیگر مانند مکان نگهداری حیوانات و استبل اسب ها استفاده کرد که البته نوع خاصی از این محصول است.

کفپوش گرانول لاستیکی دارای ویژگی هایی است که شما برای خرید این محصول باید این ویژگی ها را بشناسید و متناسب با مکان مد نظرتان مورد بررسی قرار دهید.

کفپوش گرانولی تبریز

اصلی ترین ویژگی که این کفپوش را تبدیل به کفپوشی محبوب برای افراد می کند بحث ایمنی بالای آن است و به همین جهت از این کفپوش در مدارس و مهد ها استفاده می کنند.

کفپوش لاستیکی قابل شستشو بوده و شما می توانید این کفپوش را بدون آسیب دیدگی با مواد شوینده شستشو دهید و آن را تمیز کنید.

رویه کفپوش گرانولی مقاومت بالایی در برابر نور خورشید و اشعه یو پی وی سی دارد و می تواند بدون پوسته پوسته شدن و شکستگی در معرض هوا قرار بگیرد.

قیمت کفپوش گرانول

قیمت کفپوش گرانول در مقایسه با سایر کفپوش ها با توجه به ویژگی های منحصر به فرد آن مناسب بوده و شما می توانید این محصول را برای استفاده های گوناگون خریداری کنید.

البته کاربرد های فراوان کفپوش لاستیکی در محل های مختلف بوده و می توان آن را در پارک ها و محیط بازی کوکدکان به دلیل ایمنی بالایی که ایجاد می کند تولید کرده و مورد استفاده قرار داد.

کفپوش گرانول رشت

شما می توانید انواع این محصول را با توجه به جنس و رنگبندی آن در سایت مات مشاهده کرده و بعد از بررسی قیمت ها این محصول را خریداری کنید.

کفپوش لاستیکی مقاومت و دوام بالایی در مکان های روباز داشته و به همین دلیل از این کفپوش در فضا های باز مورد استفاده قرار می گیرد.

می توان این کفپوش را با رنگ ها جذاب و زیبا تولید کرده و طرح های مختلفی را تولید و به بازار عرضه کرد؛ از این رو این کفپوش گزینه مناسبی برای استفاده در فضای بازی کودکان نیز می تواند باشد.

کفپوش گرانول لاستیکی دارای استاندارد های بین المللی بوده که همین امر موجب شئه این محصول با ضمانت به مشتریان عرضه شده و دارای کیفیت بالایی نیز باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما