کفپوش پی وی سی طرح چوب در فروش ویژه

کفپوش پی وی سی طرح چوب در فروش ویژه عرضه می شود و شما می توانید انوع کفپوش پی وی سی را با بهترین قیمت خریداری کنید و با استفاده از آن در جای مناسب از خرید خود مطمئن باشید.

کفپوش پی وی سی طرح چوب دارای طراحی چشمگیری است که در این حوزه منحصر به فرد بوده و توجه هر سلیقه ای را به خود جلب می کند.

شما می توانید انواع کفپوش پی وی سی طرح چوب را با تنوعی بالا در جدید ترین مدل های روز دنیا خریداری کنید و از خرید آن لذت ببرید.

کفپوش پی وی سی

 

کفپوش پی وی سی طرح چوب

کفپوش پی وی سی طرح چوب برعکس بسیاری از کفپوش های مخصوصا چوبی می تواند در برابر نفوذ آب مقاومت بوده و دچار آسیب نمی شود.

به همین دلایل است که در مکان هایی که رفت و آمد بالایی دارد و امکان ریزش آب وجود دارد از این نوع کفپوش ها استفاده می کنند و اگر بخواهند کف مکان را شست و شو کنند ریزش آب هیچ تاثیری روی بافت کفپوش نداشته و این محصول را از بین نمی برد.

اگر بخواهید بدانید که ماده اولیه این کفپوش پی وی سی طرح چوب چیست باید بگویم که به طور کلی پی وی سی از مشتقات نفتی محسوب شده و یکی از مهمترین محصولات در پتروشیمی به حساب می آید.

به دلیل کاربرد های مختلف این محصول کفپوش پی وی سی یکی از محبوب ترین محصولاتی است که به عنوان پوشش کف در بسیاری از مکان های تجاری و مسکونی و اداری مورد استفاده قرار می گیرد.

کفپوش پی وی سی

پی وی سی در چند لایه ساخته می شود و باعث شده این محصول ترکیبی از مزایای لمینت و پارکت را دارا باشد.

  • اولین لایه شفاف بوده و مقاومت کفپوش را در برابر خراشیدگی افزایش می دهد.
  • لایه بعدی رنگ بندی ها و تنوع طرح های این محصول را سبب می شود.
  • لایه آخر نیز موجب مقاومت بالای محصول در برابر فشار و کشش است.

قیمت کفپوش پی وی سی طرح چوب

اگر بخواهید بهترین کفپوش پی وی سی طرح چوب را با بهترین قیمت موجود در بازار تهیه کنید باید بدانید که بهترین انوع آن در هنگام تردد بی سر و صدا هستند و آلودگی صوتی ایجاد نمی کنند.

اگر شما این ویژگی که در بالا گته شد را با سایر انواع کفپوش ها مثلا سرامیکی مقایسه کنید، خواهید فهمید تنها کفپوش پی وی سی است که دارای چنین خواصیتی بوده و این موضوع یک امتیاز بزرگ برای این کفپوش محسوب می شود.

کفپوش پی وی سی

البته نکته دیگری که برای بسیاری از افراد بسیار اهمیت دارد مسئله مقاومت این کفپوش در برابر تغییرات دمای محیط و همچنین مقاومت آن نسبت به مواد اسیدی است.

باید این نکته را بدانید که کفپوش پی وی سی طرح چوب در برابر مواد اسیدی و همچنین حرارت مقاوم بوده و به همین دلیل به راحتی می توانید آن را با مواد شوینده شست و شو داده و همچنین اگر ته سیگار روی آن افتاد نگران آتشسوزی و خراب شدن آن نباشید.

پی وی سی کاربرد های زیادی در صنعت ساختمان سازی دارد و انواع کفپوش پی وی سی طرح چوب را می توانید در دو نوع تایل و رولی خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما