مرکز فروش کفپوش رولی طرح چوب

مرکز فروش کفپوش رولی طرح چوب ارائه دهنده کفپوش های رولی و تایلی با رنگ های مختلف در بازار است و شما را در انتخاب مناسب یاری می کند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

اگر از انواع کفپوش های ساختمان خسته شده اید و دوست دارید از کفپوش طرح چوب استفاده کنید، تا دکوراسیون جدیدی را برای خود ایجاد کنید لین محصول می تواند گزینه مناسب و مقرون به صرفه ای باشد.

یکی از اجزا مهم دکوراسیون ساختمان ها بحث پوشش کف است و اگر حتی از دکوارسیون هم خسته شده باشید این بخش به راحتی قابل تعویض بوده و می توان آن را تغییر داد.

کفپوش رولی طرح چوب

امکان دارد شما برای این تغییرات بودجه کافی را ندارد تا از پارکت های چوبی استفاده کنید، بنابراین ما به شما کفپوش رولی طرح چوب را پیشنهاد می کنیم.

شما به راحتی می توانید کفپوش طرح چوب را روی هر نوع پوششی نصب کنید و به دلیل قیمت مقرون به صرفه این محصول بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

تنوع رنگ در کفپوش رولی سبب شده تا حد زیادی حتی افراد مشکل پسند نیز می توانند طرح و رنگ دلخواهشان را در بین آنان پیدا کنند.

از ویژگی های این محصول این است که برعکس کفپوش تایل کفپوش رولی طرح چوب اندازه های بزرگ تری دارد و استاندارد های خود را داشته ولی باز هم ابعاد آن قابل سفارش است.

کفپوش رولی طرح چوب

از این نوع کفپوش به دلیل خاصیت ضد آب و رطوبت آن بیشتر در آشپزخانه ها و یا سرویس های بهداشتی استفاده می کنند که بر اثر مداومت رطوبت دچار آسیب دیدگی نشود.

کفپوش رولی از جنس پلیمر ساخته شده که ساختار مقاوم و انعطاف پذیری داشته و برای بسیاری از فضا ها مورد استفاده قرار می گیرد.

به جهت جنس رویه مقاوم، کفپوش رولی را در فضا های پر تردد استفاده می شود و بنابراین می توان گفت این محصوول در برابر خش و ضربه مقاوم بوده و دچار آسیب نمی شود.

قیمت کفپوش رولی

قیمت کفپوش رولی می تواند در بازار متفاوت باشد و این به دلیل وجود برند ها و کیفیت های مختلف بوده و می توان این محصول را با قیمت های مختلف و کیفیت مناسب در سایت مشاهده کنید.

قیمت کفپوش رولی طرح چوب را به صورت متر مربع محاسبه کرده و ما می توانیم این محصول را با انواع برند های با کیفیت در سایت عرضه کنیم.

ویژگی کفپوش پی وی سی

از کفپوش رولی طرح چوب می توان در بسیاری از فضا ها مثل: ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری و همچنین سالن های تئاتر و یا هتل ها استفاده کرد.

البته باید بگویم که از کفپوش رولی طرح چوب می توان در مهد های کودک نیز استفاده کرد ولی انواع قابل استفاده آن در این فضا ها دارای فوم داخلی بوده و برای این موضوع ارائه شده است.

البته انواع دیگری نیزاز کفپوش طرح چوب وجود دارد که خاصیت آنتی باکتریال داشته و در بسیاری از مراکز درمانی از این محصول استفاده می کنند.

در ظاهر کفپوش طرح چوب شباهت زیادی با پارکت دارد ولی نباید این محصول را با پارکت اشتباه گرفت چون هم از نظر جنس و هم از نظر سایر ویژگی ها این دو محصول کاملا با هم متفاوت هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما